Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+У Херсоні партійці долучилися до святкувань Дня Конституції
Представники Херсонської міської організації партії «Солідарність» - Блок Петра Порошенка» долучились до урочистостей на честь Дня Конституції. Святкування відбулося біля символічного місця – пам’ятнику Небесної сотні.

У Херсоні партійці долучилися до святкувань Дня Конституції

«Наше життя неможливо уявити без дотримання норм закону. Для кожного українця День Конституції - день затвердження наших прав і свобод. У реаліях сьогодення головним обов’язком кожного з нас є Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України. Одні з нас безпосередньо боронять кордони, а інші допомагають їм з тилу. Ми відстоїмо нашу землю. Україна починається з кожного з нас», - зазначив голова Херсонської міської організації партії «Солідарність» - Блок Петра П Порошенка» В’ячеслав Калініченко.

У мобільному наметі активісти роздавали примірники Конституції молоді, щоб вони краще знали свої права та обов’язки.
Не нравится: 54, нравится: 71.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 28 июня 2015   ::  Посмотрели: 1452  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн