Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Кого захищає Каланчацька міліція?...
Правий Сектор Херсон. Офіційне повідомлення

"Правий Сектор" Херсонщини, немає ніякого відношення до побиття боксера Пивоваренка в смт Каланчак, а всі повідомлення в ЗМІ у тому числі російских розцінюємо, як сплановану провокацію проти нашого руху.

Застерігаємо працівників-сепаратистів Каланчацького РО міліції від будь яких насильницьких дій до бійців Каланчацького підрозділу 12 зБАТу ДУК ПС.

Реакція буде миттєва і дуже жорстка! Про випадок незаконного затримання та нанесення побоїв нашому бійцю повідомлено керівництво УМВС області, вимагаємо негайно знайти і покарати виних! Деталі згодом.

Натомість пропонуємо переглянути альтернативну версію подій у незангажованному ЗМІ. Слава Нації! Смерть Ворогам!


Немає відповіді, але подумки ми сподіваємося, що нас (звичайних громадян). І не зрозуміло, чому не реагує а ні прокуратура, а ні інші структури, які стоять на захисті інтересів народу і держави.

Не так давно в селищі Каланчак, що на Херсонщині тихе життя, як виявилось, не таке вже й тихе.

22 червня 2015 року був конфлікт між двома угрупуваннями, який закінчився побиттям гастролерів з Криму, громадян Російської Федерації, яким протистояли люди у військовій формі.

Кого захищає Каланчацька міліція?...
Кого захищає Каланчацька міліція?...

І здавалося, все так і минулося, якщо не враховувати бізнес-інтерес начальника карного розшуку Шендрик Євгена, більш відомого серед місцевих жителів як «ШРЕК», який по вказівці свого «Шефа» - Потіми Миколи, мешканця Криму, громадянина Російської Федерації з 2014 року, керівника Донського козачого куріня, очільника «Народного ополчення Криму», організував вендетту (хоча вони це називають розшуком).

Кого захищає Каланчацька міліція?...

Мешканці Каланчака не можуть пригадати випадків такої оперативності міліції, звісно, якщо це не стосується особистої мети (власної наживи). А звідси висновок, що гроші - це велика рушійна сила, і ніхто не гребує навіть захистом і особистими обіцянками гарантій безпеки співробітників ФСБ РФ, які перебувають на території України незаконно.

Кого захищає Каланчацька міліція?...
Кого захищає Каланчацька міліція?...

Мешканці Криму з паспортами громадян Російської Федерації не можуть перетинати адміністративний кордон України на пунктах пропуску з АР Крим.

Виникає питання, яким чином дані особи перетнули адмінкордон? Чи може вся справа в грошах? А як бути точним, то в їх кількості, та це тема наступної статті. Ці люди стали для «Шрека» зі своїми грішми рідніші за гідність та сумління.

Кого захищає Каланчацька міліція?...

Олександр Петренко переховувався в райвідділі міліції, а Сергій Пивоваренко сподіваючись на запевнення «міліційних богів» знайшов прихисток в лікарні.

На перший погляд ці два хлопці розважались, «любили» (гвалтували) місцевих дівчат хизуючись цим, фотографуючи і викладаючи їх фото в мережі, влаштовували своє кубло розпусти в приміщенні диско-бару «Бриз», більш відомого як «Тарелка», що служило їм за «лёжку», де вони в очікуванні, між своїми «чёрными делами», займались спортом: виготовляли наркотичні засоби з метою збуту.

З такою «кришою» нічого не страшно, але ...

Про їх відрядження в місто корабелів Миколаїв красномовно свідчить повідомлення в ЗМІ про вибух в приміщенні «Сбербанка России».

Я гадаю, що більш детальну інформацію про діяльність цих «спортсменів» дадуть належні служби міста Миколаїв.

І такий слід можна відстежити в містах Одеса, Київ, де вони після вдало завершеного «дела» влаштовували фотосесії, не розуміючи, що фотоапарат залишає слід у вигляді дати та часу такого знаменного для них моменту.

Чи можливо це звіт нагору? З сигналом, що ми тут і завдання виконано.

Кого захищає Каланчацька міліція?...

Хизуючись перед своїми друзями чи колегами розмірами своїх гонорарів і грошових винагород вони відправляли їм фото.

Кого захищає Каланчацька міліція?...

І нарешті питання хто такий Потіма?

можливо голова злочинного угрупування?

можливо наркобарон?
можливо звичайний посіпака на побігеньках у ФСБ РФ, який надав власне приміщення для проживання та переховування людям, які ненавидять Україну?

і певна річ найкращий товариш «Шрека»...

Але ж питання залишається відкритим:

Кого захищає Каланчацька міліція?...

Джерело
Не нравится: 0, нравится: 5.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 28 июня 2015   ::  Посмотрели: 2355  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП