Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Гола Пристань йде до енергетичної незалежності
17 червня відбулась стартова зустріч проекту «Впровадження економічно-доцільної моделі сталого енергетичного розвитку теплопостачання на прикладі теплового району міста Гола Пристань».

Даний проект є одним з ключових етапів реалізації Плану дій зі сталого енергетичного розвитку (ПДСЕР) міста до 2020 року. Для реалізації проекту виділено грант на суму 700 000 євро в рамках конкурсу проектних заявок від Європейської Комісії «Регіональна програма сусідства - сталі урбаністичні демонстраційні проекти на Сході» (СУДеП).

Програма має на меті підтримати міста в регіоні Східного Партнерства щодо практичного впровадження ПДСЕР, які були напрацьовані на початкових етапах реалізації добровільних зобов’язань, передбачених Угодою Мерів. Загальний бюджет проекту, разом із внеском міської ради Голої Пристані, складає 881 863 євро.

Гола Пристань ласкаво відкрила перед усіма запрошеними двері та гостинно прийняла їх на базі сільського зеленого туризму «Чайка». Серед 35 учасників були представники Херсонської обласної державної адміністрації, міської влади Голої Пристані та Асоціації міст України.

Відкривав захід Федір Барулін, голова правління Херсонської обласної громадської організації «Регіональна рада підприємців» (ХОГО «РРП»), менеджер проекту. Далі господар міста – Анатолій Негра, мер Голої Пристані, гостинно привітав усіх запрошених та добрим словом надихнув присутніх на плідну роботу.

«Вже в цьому році ми відчуємо, що цей проект працює, і не просто на словах, а на ділі!»- Анатолій Негра.


Даний проект – це не перше спільне досягнення команди ХОГО «РРП» та міської ради Голої Пристані. На основі власного та міжнародного досвіду фахівцями ХОГО «РРП» була сформована «Концепція реформування регіональної енергетики в Україні», яка полягає в тому, що спочатку необхідно інвестувати у скорочення енергоспоживання в будівлях з одночасним навчання персоналу і клієнтів, а потім у реконструкції котелень та мереж опалення зважаючи на знижену потужність і заміщенням викопних джерел енергії на поновлювані, а не навпаки. В результаті кошти витрачаються значно раціональніше.

Впровадження Концепції розпочато партнерами ще у 2011 році. Проект «Впровадження економічно-доцільної моделі сталого енергетичного розвитку теплопостачання на прикладі теплового району міста Гола Пристань» є логічним продовженням попередньої цілеспрямованої роботи проекту «Впровадження енергозберігаючих технологій в дитячих садочках міста Гола Пристань», також частково фінансованого ЄС. Цього разу роботи будуть зосереджені вже не на окремих дитячих садочках, а на цілому тепловому районі, до якого відносяться ЗОШ №1, дитячий садок №1 та спільна котельня. В результаті реалізації проекту цей тепловий район стане повністю енергонезалежним.

Ще одним поважним гостем заходу був Лешек Каспрович, ключовий експерт команди підтримки СУДеП. Його слова додали впевненості у власних силах команді проекту.

«Отримати гроші від Європейського Союзу вдруге – це велике досягнення!»- Лешек Каспрович.

Реалізація проекту вже розпочата, проводяться попередні обстеження будівель, навчальні семінари, робочі зустрічі. Попереду багато роботи, та цей проект вагомий крок до головної мети партнерів – зробити Голу Пристань енергонезалежним містом!

Наприкінці заходу між ХОГО «РРП» та Голопристанською міською радою була урочисто підписана угода про співпрацю в рамках проекту. Далі учасники стартової зустрічі мали можливість оглянути впроваджені енергоефективні проекти в місті.

Завершити я б хотіла знову таки словами Анатолія Негри: «… іти вперед! А за нами залишаються добрі справи!». Нехай вони завжди слідують за кожним з нас, адже майбутнє України саме в наших руках.


Ірина Яремко, Прес-секретар ХОГО «Регіональна рада підприємців»
Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 26 июня 2015   ::  Посмотрели: 1419  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП