Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсонский интернат переплатил 12 750 гривен за хлеб
Коммунальное учреждение "Учебно-воспитательный комплекс им. Т.Г. Шевченко Херсонского областного совета" закупит 15 тонн пшеничного хлеба у «Херсонского завода кондитерских изделий».

Об этом сообщает «Вестник государственных закупок».

В торгах, кроме победителей, принимало участие ООО «Супермаркет Украина» и предприятие потребительской кооперации «хлебокомбинат Скадовского РАЙСТ».

Херсонские кондитеры предложили за 15 000 кг хлеба цену 143 250 гривен, а «Супермаркет Украина» ровно 150 000 гривен. Наименьшую сумму предложило предприятие из Скадовска – 130 500 гривен, но их предложение тендерный комитет отклонил.

Представителям учебного заведения не понравилось то, что у представителя Скадовской фирмы не было справки о несудимости, а также не было нескольких формальных справок.

Таким образом один килограмм пшеничного хлеба для Коммунальное учреждение "Учебно-воспитательный комплекс им. Т.Г. Шевченко Херсонского областного совета" обойдется в 9,55 гривен.

Всего же учреждение не захотело сэкономить для бюджета 12 750 гривен.

Публікацію було створено в рамках проекту «Створення і впровадження державної системи контролю за коштами «Відкритий бюджет», який впроваджується Громадською організацією «Агенція громадської журналістики МІСТ» за фінансової підтримки Європейської Комісії в Україні.
Не нравится: 0, нравится: 2.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 мая 2015   ::  Посмотрели: 1517  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн