Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Члени партії «Солідарність» - Блок Петра Порошенка» по всій області вітали школярів зі святом «Останнього дзвоника»
Відзначати завершення навчального року – добра традиція, яка сповнена теплом і вдячністю. Це хвилююче та радісне свято розділити з учнями шкіл на Херсонщині і члени партії «Солідарність» - Блок Петра Порошенка».

Член ради Херсонської територіальної організації партії «Солідарність» - «Блок Петра Порошенка», депутат Херсонської обласної ради Юрій Сидорець вітав учнів Станіславської загальноосвітньої школи Білозерського району.

Члени партії «Солідарність» - Блок Петра Порошенка» по всій області вітали школярів зі святом «Останнього дзвоника»

«Пам’ятайте, що саме від вас залежить яким буде майбутнє України. Зараз складний для нашої країни час. Тисячі хлопців щодня ризикуючи життям захищають незалежність України. Це справжні патріоти. Сьогодні найголовніше для всіх нас – мир. Ми усі маємо об’єднатись, щоб піти у щасливе майбутнє. Вірте в себе, будьте небайдужими, добрими та чесними людьми! Щастя вам і удачі!» - зазначив у своєму виступі Юрій Сидорець.

Голова Херсонської міської організації партії «Солідарність» - «Блок Петра Порошенка» В’ячеслав Калініченко завітав до учнів Навчально-виховного комплексу ім. Т.Г Шевченка. «Сьогодні особливий день - для випускників дзвоник лунає дійсно востаннє. Не забувайте і рідну школу, і ваших вчителів, які піклувалися про вас усі ці роки. А школярам бажаю добре відпочити, набратися сил та вражень перед початком наступного навчального року», - звернувся до вихованців начального закладу В’ячеслав Калініченко.

Також від голови Херсонської територіальної організації партії Олени Урсуленко педагогічному колективу вручили подяку «За виховання молодого покоління у дусі патріотизму та шанування культурних традицій».

Голова Верхньорогачицької районної організації партії «Солідарність» - «Блок Петра Порошенка» Сергій Приходько разом з партійцями привітав випускників та вчителів Самійлівської школи. У своєму виступі Сергій Приходько зазначив: «Президент України Петро Порошенко докладе всіх зусиль щоб в Україні запанував мир та спокій. А за ініціативи народного депутата України, члена ради Херсонської територіальної організації партії «Солідарність» - «Блок Петра Порошенка» Сергія Хланя держава виділила під програму розвитку дитячого спорту 8 млн.грн. Тож незабаром закінчиться будівництво дитячої спортивної школи в смт. Верхній Рогачик».

Члени партії «Солідарність» - Блок Петра Порошенка» по всій області вітали школярів зі святом «Останнього дзвоника»

Голова Білозерської районної організації партії Аліна Науменко радісне свято розділила з учнями багатопрофільної гімназії ім. О.Я. Печерського. Вона звернулася до випускників зі словами: «У цей день ви переступили через ще один етап свого життя. Настав час робити усвідомлений вибір і багато в чому покладатися на власні сили. Як би вам не хотілося утримати дитинство - попереду великі зміни».

Не нравится: 0, нравится: 3.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 мая 2015   ::  Посмотрели: 2264  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП