Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+«Національному природному парку «Нижньодніпровський» БУТИ!» - Юрій Попутько
26 травня, на колегії обласної державної адміністрації розглянуто нагальне питання та презентовано Проект створення національного природного парку «Нижньодніпровський».

«Національному природному парку «Нижньодніпровський» БУТИ!» - Юрій Попутько

Порушення зазначеного питання обумовлено ситуацією, яка склалася навколо створення національного природного парку, а саме зокрема з метою об’єктивного вивчення питання, порушеного депутатами 14 травня 2015 року на засіданні постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та екології, щодо відтермінування створення національного природного парку «Нижньодніпровський».

Особи, які провадять господарську діяльність на території майбутнього парку «Нижньодніпровський», не порушуючи закон, можуть бути спокійними.

Захищені Дніпровські плавні – проблема лише для тих людей, що здійснювали на відповідній території діяльність, яка суперечила нормам закону.
За словами в.о. директора Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації Юрія Попутька, створення парку цілком унормовано. Його території використовуватимуться у природоохоронних, науково-дослідних, освітньо-виховних, оздоровчих цілях.

Значний розвиток, за словами керівництва області, чекає у цьому напрямку і підприємців. Адже Парк створить всі необхідні умови для організованого туризму, оздоровлення, відпочинку та інших видів рекреаційної діяльності.

«Створення Парку дуже важливе для нашого регіону. Мова йде про інвестиційні надходження, додаткові кошти для місцевого бюджету, нові робочі місця. Це все дасть розвиток рекреаційної зони. Це новий туристичний маршрут, поштовх до розвитку зеленого туризму», - зауважив голова облдержадміністрації Андрій Путілов та додав, що захист та збереження Дніпровських плавнів – спільна справа для всіх свідомих громадян, які прагнуть зберегти красу природи Херсонщини.

Під час свого виступу в.о. директора Департаменту Попутько Юрій Анатолійович зазначив «Національному природному парку «Нижньодніпровський» БУТИ!!!
Не нравится: 0, нравится: 3.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 мая 2015   ::  Посмотрели: 1564  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП