Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Мітинг біля суду
Сьогодні, в приміщенні Херсонського окружного адміністративного суду слухалася справа, яка набула суспільного резонансу.

Прокурор міста Херсона в інтересах держави в особі Міністерства інфраструктури України подав адміністративний позов до Управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв'язку Херсонської міської ради про визнання протиправним та скасування протоколу засідання конкурсного комітету з визначення автомобільного перевізника на міському автобусному маршруті загального користування № 33 від 18.02.2015.

Резонанс справи викликаний тим, що маршрут № 33 з’єднує селище Зеленівку з містом Херсоном, і на захист цього маршруту на судове засідання приїхали жителі селища.

Всі представники громадськості були присутніми на судовому засіданні в якості вільних слухачів. В процесі судового засідання суддя, який розглядав справу, після пояснень сторін оголосив про відкладення слухання справи для витребування доказів.

При цьому, громадськість, не маючи можливості виступити на судовому засідання, організувала мітинг біля суду з вимогою поспілкуватися з суддею. Оскільки, таке спілкування з суддею поза межами судового засідання заборонено, то жителів селища запросили до приміщення суду, де з ними зустрівся голова суду.

Віталій Федорович вислухав представників громадськості, роз’яснив норми процесуального та матеріального права, пояснивши, що відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України, вільні слухачі не мають права на виступи в судовому засіданні, а головуючий суддя по справі повинен бути неупередженим, тому не може спілкуватися з будь-якою стороною по справі поза судовим засіданням.

Наголосив, що вільні слухачі мають право бути присутніми в залі судового засідання під час слухання справи, але виступати, надавати пояснення по суті справи можуть тільки учасники процесу.

Отримавши вичерпні відповіді на всі свої запитання жителі селища Зеленівки розійшлися.
Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 29 мая 2015   ::  Посмотрели: 1300  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн