Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Сегодня Министр аграрной политики посетит Херсон
29 травня Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко перебуватиме з одноденною робочою поїздкою у Херсонській області.

О 09.30 Міністр зустрінеться з аграрним активом області та поспілкується зі студентами та викладачами Херсонського державного аграрного університету. Там же заплановано підхід Олексія Павленка до преси.

О 12.45 Міністр ознайомиться з роботою ДУ «Новокаховський рибоводний завод частикових риб».

О 15.00 Міністр ознайомиться із асортиментом продукції ТОВ «Данон Дніпро».

О 15.20 Олексій Павленко відвідає єдиний в Україні завод, який спеціалізується на виробництві складної сільськогосподарської техніки ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод».
Не нравится: 0, нравится: 2.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 29 мая 2015   ::  Посмотрели: 1084  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн