Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Межі Херсона – без змін. Херсонський окружний адміністративний суд
Суд розглянув справу про межі міста Херсона та відмовив позивачу в задоволені адміністративного позову.

Нагадаємо, Херсонський окружний адміністративний суд отримав позовну заяву від фізичної особи до Херсонської обласної ради. Позивач просив визнати незаконним рішення Херсонської обласної ради від 10 березня 1994 року № 311 щодо визначення адміністративних меж Антонівської селищної ради, та встановити відсутність повноважень у Херсонської обласної ради змінювати адміністративно-територіальні меж міста Херсона шляхом включення певної території до смт. Антонівки.

Суд відмовив у задоволенні позову з наступних підстав.

Завданням адміністративного судочинства є захист саме порушених прав особи в публічно-правових відносинах.

Тобто, фізична та юридична особа наділена правом оскаржити до суду не будь-які рішення, дії чи бездіяльність суб'єкта владних повноважень, які, на її думку, були вчинені з порушенням вимог закону, а лише ті, що мають безпосереднє відношення до особи, яка подає адміністративний позов.

Право на судовий захист, яке гарантоване Конституцією України, має лише та особа, яка є суб'єктом (носієм) порушених прав, свобод чи інтересів. Тож для того, щоб особа могла реалізувати своє право на судовий захист, необхідно встановити, що оскаржуваними рішенням чи діями суб'єкта владних повноважень порушено права, свободи чи інтереси саме цієї особи.

Звертаючись до суду позивач зазначав, що спірним рішенням порушено його права як землекористувача. Проте позивач оскаржував рішення 1994 року, яке в момент прийняття не могло порушувати його права користування земельними ділянками, яке виникло згідно договору оренди, укладеного та зареєстрованого у 2012 році.

Громадянин України оспорив рішення, яке є правовим актом ненормативного характеру, що породжує права й обов'язки тільки тих суб'єктів, яким його адресовано, тобто Антонівської селищної ради та Херсонської міської ради.

Таким чином, позивач безпідставно посилається на порушення його права, оскільки спірне рішення не стосується його безпосередньо.

Рішення ще не набрало законної сили, номер справи 821/1258/15-а.
Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 29 мая 2015   ::  Посмотрели: 1196  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн