Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+«Солідарність» - Блок Петра Порошенка» допомагає в оформленні субсидії
Оскільки з квітня 2015 року вступили в силу нові тарифи на газ, теплопостачання та електрику, Херсонська міська організація партії «Солідарність» - Блок Петра Порошенка» надає допомогу в оформленні субсидії. Перелік осіб, котрі мають право на отримання субсидії, значно збільшився, а процедура її отримання стала набагато простіше. Саме тому юрист Херсонської міської організації партії провів роз’яснювальну роботу серед працівників двох великих підприємств міста.

«Солідарність» - Блок Петра Порошенка»  допомагає в оформленні субсидії

«Далеко не всі знають про своє право на отримання субсидії, багато хто з людей працює з 9.00 до 18.00. Вони не мають можливості отримати достатньо інформації з цього приводу. Наша партія прагне, щоб та категорія людей, яка має не високі прибутки сплачувала за комунальні послуги менше.

Оформлення субсидії значно допоможе вберегти сімейний бюджет. Адже базова норма плати за житлово-комунальні послуги складає 15% від середньомісячного сукупного доходу домогосподарства», - розповідає голова Херсонської міської організації партії «Солідарність» - Блок Петра Порошенка» В’ячеслав Калініченко.

Як пояснює В’ячеслав Калініченко: «Проблема підвищення тарифів витікає з неможливості збереження дотації державного бюджету для НАК Нафтогаз України. Газова реформа безперечно вдарить по олігархічних схемах. Отримуючи газ за низькими цінами для своїх підприємств вони економили мільярди, а різниця покривалась дотаціями із державного бюджету. Справедливий тариф виведе з тіні мільярдні суми.

Затверджуючи нові тарифи, народні депутати знехтували власним рейтингом заради виживання країни».
Не нравится: 0, нравится: 4.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 28 мая 2015   ::  Посмотрели: 1088  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн