Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+29 травня Херсон нарешті доєднається до Мережі медіа-клубів документального кіно з прав людини завдяки відкриттю DOC.КЛУБУ
29 травня Херсон нарешті доєднається до Мережі медіа-клубів документального кіно з прав людини завдяки відкриттю DOC.КЛУБУ!

Захід відбудеться о 17:00 за адресою: вул. Суворова, 6. Будинок вчителя.

МГО «Нова генерація» та ГО «Режисер.Орг» створюють цей клуб в рамках Міжнародного фестивалю Docudays UA, адже кіно – це кращій спосіб для розмови на серйозні теми та мотивація до дії.

Відкриє DOC.КЛУБ один з найкращих фільмів фестивалю Docudays UA «Голосуйте за мене, будь ласка» Вейдзюня Чена (Данія, Китай, 2007, 55’). Ця стрічка зблизька показує третій клас початкової школи в місті Ухань, що в Центральному Китаї.

Тут діти вперше стикаються з демократичними принципами під час експерименту. Троє восьмирічних школярів змагаються за місце старости класу. Те, що відбувається з ними та їх батьками віддзеркалює суспільні цінності, а нас примушує багато про що замислитись.

Перед показом Оксана Глєбушкіна (МГО «Нова генерація) та Леонід Єжуров (ГО «Режисер.Орг») презентують концепцію роботи клубу, його графік та формат.

У заході також візьме участь Тетяна Кулік, координаторка Мережі медіа-клубів документального кіно з прав людини.

Робота DOC.КЛУБУ буде відбуватись на постійній основі. Покази проводитимуться раз на місяць на базі клубу «Режисер. Орг» (вул. Ушакова, 34).

Вхід на всі покази БЕЗКОШТОВНИЙ.

Місія DOC.КЛУБУ - створити дискусійний майданчик, який би зв’язав людей із різним життєвим досвідом подивитись на проблеми, які їх частіше за все не стосуються, але які є у суспільстві і які неможливо вирішити без загального обговорення. Головне – подолати бар'єри і зробити простір позитивних змін.
Не нравится: 0, нравится: 5.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 28 мая 2015   ::  Посмотрели: 1163  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн