Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Підписано Меморандум про розширення співпраці «Укроборонпрому» з підприємствами Херсонщини та Миколаївщини
Сьогодні, в обласній державній адміністрації керівники Херсонщини та Миколаївщини підписали Меморандум про розширення співпраці Державного концерну «Укроборонпрому» з підприємствами областей.

Промислові підприємства двох областей розпочнуть співпрацю у рамках програми імпортозаміщення комплектуючих для вітчизняного військово-промислового комплексу на заміну російським.

Також будуть посилювати кооперацію науково-технічного та виробничого потенціалу країни, що значно вплине на економічний розвиток.

Як зазначив генеральний директор Державного концерну «Укроборонпром» Роман Романов, програма Меморандуму має найбільший рівень кооперації та передбачає постійну, систематичну роботу підприємств.

«Підписана нами генеральна угода про широку кооперацію з виготовлення військової техніки не носить загальний характер. Робота буде направлена на виготовлення конкретно визначеного виду техніки, потрібної для Збройних сил України. Так ми вже співпрацюємо із Вінницькою областю, де промисловість спрямована на виготовлення бронетранспортерів. У даному випадку так само буде вирішено напрямок подальшої діяльності», - зазначив Роман Романов.

Для ефективної співпраці передбачено два рівня комунікації підприємств-партнерів з «Укроборонпромом». На першому рівні виступають облдержадміністрації і керівництво Департаменту економічного розвитку та торгівлі області, а на другому – передбачена співпраця із заступником генерального директора Державного концерну «Укроборонпрому» Юрієм Пащенком.

Також генеральний директор «Укроборонпрома» Роман Романов наголосив: «Ми змогли за останні півроку консолідувати всі сили промислового комплексу України настільки, що подальша робота передбачає відкриття нових горизонтів для розвитку. Саме це дозволить нам виконати державне оборонне замовлення, стабілізувати економічний стан і довести, що Україна – європейська держава із високим потенціалом».
Не нравится: 0, нравится: 2.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 апреля 2015   ::  Посмотрели: 1325  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн