Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+В області планується будівництво футбольного стадіону
Сьогодні перший заступник голови обласної державної адміністрації Валентина Січова зустрілася з віце-президентом Федерації футболу України Володимиром Лашкулом. На зустрічі також були присутні голова Херсонської обласної федерації футболу В’ячеслав Богун та начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Юрій Семченко.

Представники Федерації футболу завітали до облдержадміністрації з листом, у якому вони просять підтримки у виведені земельної ділянки в області в оренду або у власність для будівництва футбольного стадіону згідно проекту УЄФА/ФФУ «Хет-трік».

За словами Володимира Лашкули проект програми передбачає будівництво в кожному регіоні України по одному типовому міні-стадіону: «Ми плануємо побудувати стадіон, який відповідатиме всім вимогам - з повнорозмірним штучним футбольним полем, трибунами, роздягальнями для гравців, мінімальними супроводжувальними приміщеннями, огорожею, освітленням, платформами і т.д.». За його словами, це буде футбольний манеж, в якому буде змога займатися футболом упродовж усього року.

Він також повідомив, що відбулася зустріч з представниками міської влади та попередньо домовлено про виведення земельної ділянки на території стадіону «Кристал».

У свою чергу Валентина Січова запевнила, що з боку облдержадміністрації обов’язково буде надана необхідна допомога: «Сильна молодь - це майбутнє нації, це сильна Україна. У нас дуже спортивна нація, але їй потрібно допомогти розвиватися.

Всі діти хочуть займатися спортом, бути здоровими. Наше завдання - втілювати в життя ці бажання, створювати умови для розвитку молоді», - наголосила вона.
Не нравится: 0, нравится: 4.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 апреля 2015   ::  Посмотрели: 1449  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн