Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Сьогодні відбудеться підписання Меморандуму про розширення співпраці ДК "Укроборонпром" з підприємствами Херсонської та Миколаївської областей
Сьогодні відбудеться підписання Меморандуму про розширення співпраці ДК "Укроборонпром" з підприємствами Херсонської та Миколаївської областей у рамках виконання державного оборонного замовлення та програм соціально-економічного розвитку. Головна мета такої співпраці – прискорення реалізації програми імпортозаміщення товарів, які раніше постачали з Росії.

В цей нелегкий для країни час ми всі об’єднуємо зусилля заради посилення обороноздатності держави та оснащення наших вояків усім необхідним.
Участь у церемонії підписання братимуть голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Путілов, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Вадим Меріков та генеральний директор Державного концерну "УКРОБОРОНПРОМ" Роман Романов.

Місце проведення: м. Херсон, площа Свободи, 1. Час: 14.00
Не нравится: 2, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 апреля 2015   ::  Посмотрели: 1491  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн