Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсонські правоохоронці мобілізованим солдатам: "Куда ти єдєшь? Зачєм тєбє ето надо? Убегайтє домой
14 квітня в потязі Херсон-Харків у 18 вагоні їхали херсонські правоохоронці здавати екзамени(останній 23 квітня) Їх було троє, четвертий підсів у Миколаєві. Бухали і чіплялись до мобілізованих солдат: "Куда ти єдєшь? Зачєм тєбє ето надо? Убегайтє домой і т.д)" Про це на власній Фейсбук-сторінці написала волонтер та громадський активість Валентина Крицак.

Херсонські правоохоронці  мобілізованим солдатам: "Куда ти єдєшь? Зачєм тєбє ето надо? Убегайтє домой

Ось текст її посту:

- 14 квітня в потязі Херсон-Харків у 18 вагоні їхали херсонські правоохоронці здавати екзамени(останній 23 квітня) Їх було троє, четвертий підсів у Миколаєві. Бухали і чіплялись до мобілізованих солдат: "Куда ти єдєшь? Зачєм тєбє ето надо? Убегайтє домой і т.д)"

Нашу добровольця -волонтерку зі Скарбнички також переконували ,що"скоро здадут Херсонщіну і будєт імпєрія...оні, патріоти думают, что будут что-то контроліровать і руководіть? Ми імєлі іх в віду....Ми отслєжіваєм в соціальних сєтях несколько страниц..

Там у вас Кріцак Валентіна, слєдующій Налівайко Андрєй.."

І ще багато всякої всячини городили, а що у п'яного на язиці, то в тверезого в умі.

Я телефонувала одному з чинів в міліції, а він не приховує, що "так думают 90% мєнтов..оні ждут, штоб путін ім зарплати увєлічіл"
Значить, ті, хто має і повинен забезпечити нашу безпеку, бо саме за це отримують зарплатню, насправді виношують плани, як з нами цього разу розправитись так, щоб вже точно добити?!!

Херсонські правоохоронці  мобілізованим солдатам: "Куда ти єдєшь? Зачєм тєбє ето надо? Убегайтє домой

Про зазначену інформацію були повідомлені працівники міністерства внутрішніх справ, а також СБУ. Крім цього, вчора під час акції по громадській люстрації міліції сама Валентина розповіла про цей інцидент, а також передала міліціянтам заяву щодо цього інциденту.

Херсонські правоохоронці  мобілізованим солдатам: "Куда ти єдєшь? Зачєм тєбє ето надо? Убегайтє домой
Не нравится: 1, нравится: 12.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 апреля 2015   ::  Посмотрели: 2146  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП