Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+«Казки моєї Землі»: моно - театр для дніпровської малечі у музеї
Маленькі мешканці Дніпровського району, які перебувають на обліку служби у справах дітей, цікаво та корисно провели свій вільний час, отримали багато позитивних емоцій та нових знань завдяки спонсорської підтримки флориста Марії Лазерної та члена Національної Спілки журналістів України Тетяни Звездочкіної.

«Казки моєї Землі»:  моно - театр для дніпровської малечі у музеї

Херсонський краєзнавчий музей гостинно відкрив двері для маленьких херсонців. На дітей чекала зустріч з неповторною та цікавою історією Херсонщини, гарною природою нашого краю. Тетяна Звездочкіна є організатором театру «Тати Ленд Херсон».

Діти отримали унікальну можливість спробувати себе у ролі справжніх акторів та взяти участь у виставі моно-театру . Письменниця розповіла цикл казок «Казки моєї Землі» - захоплюючу подорож-знайомство з фольклором, історією та легендами різних країн світу. Окрім цікавих знань діти отримали солодкі сюрпризи, придбані за кошти небайдужих херсонців.

Час пролетів дуже швидко. Незабутні враження та дитячій піднесений настрій – головний підсумок цього заходу. Дніпровська малеча, яка перебуває на обліку в службі у справах дітей – це особлива категорія.

Деякі з них ніколи не відвідували музею та не мають можливості корисно і добре провести свій вільний час. Для таких дітей краплина уваги та турботи від оточуючих доводить, що світ не байдужий до них, що потрібно вчитися, намагатися дізнаватись багато цікавого і ніколи не повторювати життєвих помилок своїх батьків. Добро і увага дорослих здатні змінити дитячу долю.

Служба у справах дітей Дніпровської районної у м. Херсоні ради висловлює особливу подяку адміністрації Херсонського краєзнавчого музею, волонтерам Тетяні Звездочкіній, члену Національної Спілки журналістів України, та флористу Марії Лозебній, за спонсорської підтримки яких відбулась зустріч дітей з історією і сьогоденням Таврійського краю.

Виконавчий комітет Дніпровської районної у м. Херсоні ради

Не нравится: 0, нравится: 2.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 апреля 2015   ::  Посмотрели: 1046  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП