Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+У Херсоні облрада одноголосно визнала Росію агресором. Подробиці
Депутати Херсонської обласної ради підтримали Звернення Верховної Ради України до міжнародних інституцій стосовно визнання Росії державою-агресором.

У Херсоні облрада одноголосно визнала Росію агресором. Подробиці

Ініціювала розгляд пропозиції щодо підтримки визнання Російської Федерації державою-агресором депутатська група «За мир та єдність». Даним рішенням Херсонська обласна рада заявила про однозначну підтримку Звернення Верховної Ради України, відповідно до якого Російська Федерація визнається державою агресором.

«27 січня 2015 року Верховна Рада України ухвалила рішення №129-(8), щодо визнання Росії країною-агресором. Даний проект рішення Херсонської обласної ради обговорювався на засіданнях депутатських комісій, робочої групи, президіуму і знайшов підтримку депутатів.

Усі чітко розуміють, що для області це не просто одне з політичних рішень, а насамперед – питання безпеки Херсонщини. Ми єдині у прагненні відстояти нашу територіальну цілісність та повернути мир на рідну землю», - зазначив керівник депутатської групи «За мир та єдність», член ради Херсонської територіальної організації партії «Солідарність» - Блок Петра Порошенка» Юрій Сидорець.

Відповідне рішення підтримали усі 49 присутніх депутатів.

У Херсоні облрада одноголосно визнала Росію агресором. Подробиці

Сьогодні, коли сотні жителів Херсонщини перебувають у зоні АТО та ціною власного життя відстоюють територіальну цілісність України, депутати продемонстрували єдність та принциповість у своїх прагненнях.

Не нравится: 0, нравится: 5.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 29 апреля 2015   ::  Посмотрели: 1334  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн