Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+На Херсонщині проекти сівозмін замовили 155 господарств -землекористувачів області
Проекти землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозмін та впорядкування угідь, нині мають лише 49 господарств-товаровиробників області. Найбільше проектів розроблено у Новотроїцькому районі - 16. Ще 155 господарств замовили їх розробку.

Всього на території Херсонської області нараховується 1041 господарств, які використовують для товарного виробництва земельні ділянки сільськогосподарського призначення площею понад 100 га. а отже, згідно із законом, повинні використовувати науково обґрунтовані проекти сівозмін.

Найбільше таких господарств у Новотроїцькому (95), Нижньосірогозькому (92), Каховському (91) та Білозерському (83) районах.

«Основна причина, з якої землекористувачі не замовляють необхідні проекти – вартість їх розробки. На разі вона становить в середньому 100 грн. за 1 га землі», - наголосила заступник начальника Головного управління Держземагентства у Херсонській області Оксана Зінова.
Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 29 апреля 2015   ::  Посмотрели: 1133  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП