Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Люстраційні справи в Херсонському окружному адміністративному суді
16 вересня 2014 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про очищення влади». З набранням сили цього закону до суду почали надходити адміністративні позови від громадян, до яких були застосовані положення Закону України «Про очищення влади».

Люстраційні справи в Херсонському окружному  адміністративному суді

Станом на кінець квітня 2015 року до Херсонського окружного адміністративного суду надійшло вісім позовних заяв з приводу звільнення з публічної служби. Дві справи розглянуті судом по суті з прийняттям рішення про відмову позивачам (звільненим державним службовцям) в задоволенні позовних вимог.

По шістьом справам на даний час провадження зупинено, їх розгляд буде продовжено після прийняття рішення Конституційним Судом щодо конституційності окремих норм Закону України «Про очищення влади». Так, відповідно до ст.154 Кодексу адміністративного судочинства України, суд зупиняє провадження в разі неможливості розгляду цієї справи до вирішення іншої справи, що розглядається в порядку конституційного, адміністративного, цивільного господарського чи кримінального судочинства, - до набрання законної сили судовим рішенням у цій справі.

Слід зазначити, що Конституційний суд об'єднав в одне провадження всі подання щодо конституційності норм закону "Про очищення влади": подання Верховного Суду від 17 листопада 2014 року і подання 47 депутатів Верховної Ради України від 20 січня 2015 року. Згідно із законодавством, Конституційний Суд повинен винести рішення протягом 3 місяців з дня відкриття провадження у справі.

Нагадаємо, що провадження по справі відкрито 16 квітня 2015 та відкладено розгляд справи, з додатковим повідомленням про дату на час наступного пленарного засідання.
Не нравится: 0, нравится: 3.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 28 апреля 2015   ::  Посмотрели: 1797  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП