Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Для ліквідації наслідків підтоплення створено мобільні групи
Згідно з розпорядженням міського голови , із сьогоднішнього дня в Херсоні створені виїзні мобільні групи, до складу яких входять представники всіх служб життєзабезпечення міста (газо-, енерго-, водопостачання та водовідведення, зв’язку, Головного управління з питань життєдіяльності міста, управління ГУ МНС України в області тощо).

Працівникам управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міста Херсона доручено, залучивши до роботи фахівців-екологів та гідроекологів, визначитись з можливими варіантами відведення поверхневих вод з території міста, особливо в районі Гідропарку та Нафтогавані.

Міський голова наголосив також на необхідності складення переліку першочергових заходів, які мають бути проведені у березні 2010 року в період швидкого таяння снігу та льоду, враховуючи, що Херсон знаходиться в понизов’ях Дніпра, а в Дніпробузькому лимані утворилися льодові тороси, що заважатиме природному стоку вод Дніпра в Чорне море.

Для руйнування льдових торосів та забезпечення вільного протоку води в Дніпрі працюють криголами річкового та морського портів.

Перед енергетиками поставлено завдання визначитись з трансформаторними підстанціями та КТП, які необхідно підняти над рівнем води для запобігання заливанню електричних контактів і аваріям на електромережах.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 18 февраля 2010   ::  Посмотрели: 984  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама