Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Писанками прикрашають дерева Херсонщини
Сьогодні, біля обласного Центру народної творчості херсонці прикрасили писанками дерево.

Культурно-мистецька Великодня акція була організована управлінням культури облдержадміністрації та обласним Центром народної творчості.

«Метою заходу є розвиток і поширення українського писанкарства, як художнього явища і культурного феномену, виховання у дітей поваги до національної культури та історії нашого народу» - зауважив в.о. директора обласного Центра народної творчості Володимир Капелюшник.

Писанками прикрашають дерева Херсонщини

За словами Володимира Капелюшника, раніше планувалося проведення масштабної акції «Писанковий сад» в обласному центрі у сквері О.С. Пушкіна, проте, у зв’язку з несприятливими погодними умовами, захід довелося скасувати.
Але культурно-мистецька Великодня акція в області все ж відбувається - до неї долучилися райони. Тут прикрашають писанками дерева біля районних Будинків культури.

Нагадаємо, що раніше в області пройшла ще одна Великодня акція.

Так, 02 квітня презентували мистецький проект - велику писанку, яку художники назвали «Берегиня Таврійського краю». Її підготували для участі у «IV Всеукраїнському фестивалі писанок – 2015», який сьогодні розпочався на території Національного заповідника "Софія Київська". На території заповідника встановили величезні двометрові писанки зі всієї України, серед них - і херсонська красуня.
Не нравится: 0, нравится: 2.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 9 апреля 2015   ::  Посмотрели: 1133  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн