Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Сальдо местные выборы не нужны (официальная позиция)
Информация взята с официального сайта горсовета.

В житті громади є набагато більше питань, важливіших за вибори.

Верховна Рада України визнала такою, що втратила чинність, власну Постанову від 20 жовтня 2009 року, якою чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів призначались на 30 травня 2010 року. Інших термінів проведення місцевих виборів поки не визначено.

Офіційна позиція міського голови Володимира Сальдо з цього приводу є такою:

«Я погоджуюся з тим, що в час, коли країна не має бюджету, коли гальмуються нормальні економічні процеси, витрачати 800 млн.грн. на проведення ще одних виборів – не є правильним. Людям вибори зараз не потрібні, їм необхідно ефективне вирішення багатьох господарських питань, ефективне управління державними процесами, гарантії стабільного життя.

Крім того, призначення Постановою Верховної Ради України місцевих виборів на 30 травня не узгоджувалося з окремими нормами законодавства України. Адже організація і порядок проведення виборів за українським законодавством визначається виключно Основним Законом.

Принциповою позицією і моєю, і моїх колег – членів Асоціації міст України та громад - є зміна виборчої системи на місцевих виборах. Необхідно повернути територіальний, тобто мажоритарний принцип формування місцевих рад, коли люди обирають певних депутатів, а не політичну силу. На моє переконання, партійне представництво «відірвало» депутатів від реальних проблем, замінивши їх політичними амбіціями та «відпрацюванням» політичних технологій на місцевому рівні.

Адже зараз незалежно від географії та політичних вподобань більшості населення, органи місцевого самоврядування по всій Україні стикаються з одними і тими самими проблемами: комунальні негаразди, розбудова інфраструктури, формування бюджетів. Доволі часто їх вирішення надмірна політизація просто унеможливлює.

Але ми працюємо в тих умовах, які є. І я впевнений, що переконливим аргументом при прийнятті рішень, що стосуються міського господарства, є їх важливість для кожного з городян.

Незалежно від призначення або скасування дати проведення чергових виборів, і я як міський голова, і виконавчі органи міської ради, і представники депутатського корпусу спільно працюємо і будемо працювати, забезпечуючи життєдіяльність міста. В житті громади є набагато більше питань, важливіших за вибори».

P.S. Немного личного: А действительно зачем джействующему мэру выборы? В городе и так, все хорошо и спокойно.....

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 17 февраля 2010   ::  Посмотрели: 984  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода