Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Провідні оборонні компанії США інвестуватимуть у розвиток українського оборонно-промислового комплексу
Провідні оборонні компанії США інвестуватимуть у розвиток українського оборонно-промислового комплексу. Відповідних домовленостей було досягнуто під час візиту керівництва «УКРОБОРОНПРОМУ» до США.

Як підкреслив генеральний директор Концерну Роман Романов, досвід та технології США допоможуть прискорити процес реформування українського ОПК.
«Прямі інвестиції та співробітництво зі світовими лідерами виробництва озброєння забезпечать Україні перехід на міжнародні стандарти та переорієнтацію на нові ринки», – наголосив він.

У ході переговорів західні партнери «УКРОБОРОНПРОМу» запевнили, що американське суспільство та бізнес готові надавати Україні всебічну підтримку.

Як відомо, у вівторок, 24 березня Конгрес США також ухвалив резолюцію із закликом до президента Барака Обами надати Україні летальну зброю. Резолюцію підтримали 348 конгресменів, що становить абсолютну більшість.

Одна з пріоритетних цілей співпраці України та США – імпортозаміщення російських запчастин та повна незалежність підприємств українського ОПК від оборонного комплексу Росії.

Крім того, формування партнерських відносин з провідними світовими оборонними підприємствами посилить міжнародний авторитет України та поглибить співпрацю з країнами-членами НАТО.

Нагадаємо, що з 4 липня 2014 року «УКРОБОРОНПРОМ» очолив Роман Романов. За результатами його піврічної роботи концерн розпочав поглиблену співпрацю з оборонними підприємствами країн-членів НАТО. За період з липня по грудень 2014 року до списку міжнародних партнерів концерну додалося 20 нових країн.
Не нравится: 0, нравится: 2.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 марта 2015   ::  Посмотрели: 1299  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн