Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Мобілізація ПО-ХЕРсонськи…(Уся правда про Херсонську мобілізацію)
Рассказ херсонца побывавшего в херсонском военкомате:

Мобілізація ПО-ХЕРсонськи…(Уся правда про Херсонську мобілізацію)

- Я завжди думав що патріотизм - це любов до Батьківщини, яка є зворотною. Однак візит до Херсонського об’єднаного міського військового комісаріату довів мені протилежне. По-перше повістка про мобілізацію прийшла не додому, а на роботу, і все б нічого, та вручали її не представники військкомату, а дирекція.

Мобілізація ПО-ХЕРсонськи…(Уся правда про Херсонську мобілізацію)

У 22-й статті закону «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» вказано, що військовобов’язаний з’являється до військових частин або на збірні пункти військових комісаріатів у строки, зазначені в отриманих ним документах.

Призов громадян під час мобілізації здійснюють місцеві органи виконавчої влади через військові комісаріати. Тож повістку вручають працівники районного військового комісаріату або представники сільських чи селищних рад. На це у військкоматі відповіли, що вони мають власний закон. На моє прохання мені його показали – в якому написано, що повістку мають право вручати керівники підприємств, однак під цим «законом» не було ні підпису, ні печаті.

Отже, приходжу я до військкомату 13 березня, вистояв 30 хвилинну чергу, аби тільки підійти до чергового аби виписати пропуск. Зайшов я до військкомату з величезною сумкою і барсеткою, де знаходився умовний вибуховий пристрій.

Мобілізація ПО-ХЕРсонськи…(Уся правда про Херсонську мобілізацію)

За три години що, я там провів – жодної перевірки. Отже будь-який терорист без проблем може вже не умовну, а реальну вибухівку пронести до військкомату і «зірвати» або ж «підірвати» хід мобілізації. Таке ставлення керівництва до стратегічного об’єкту мене особисто обурило.

Справжня у чистому вигляді халатність. Ідемо далі – медкомісія. Якщо взагалі це можна назвати медичною та комісією, взагалі. Заходимо до хірурга, перед нами ваги та вимірювач зросту, однак там питають: «Ваш рост, вес?» Кажу: «не знаю, поміряйте, зважте». Відповідь: «Так не умничай, говори приблизительно».

Мобілізація ПО-ХЕРсонськи…(Уся правда про Херсонську мобілізацію)

Сказав, записали…. Не зрозумів тільки чому сказали роздягнутись, адже ніхто нічого не дивився, просто написали: «Придатний». Зайшов до терапевта, надавала купу направлень на аналізи. Доречі, за аналізом крові норма гемоглобіну для військкомату 80 -100, що за медичними показниками відповідає анемії середньої важкості.

Стоматолог навіть не подивилась до моєї ротової порожнини, з ходу написала: «Придатний». А от ЛОР, не схожий на інших, адже свою роботу виконав професійно. Зайшов до окуліста, закрив око, вона: «Читайте нижний ряд», я кажу, що не бачу.

На що почув в свою адресу: «По зрению собираешься косить??». Мені стало досить образливо, адже зір у мене 0,4 кожне око. Соромно хворіти… Пішов я до поліклініки ім. Лучанського здавати аналізи. На здачу крові скрізь вимагали, спирт, вату, шприци, копья, перчатки….

Мобілізація ПО-ХЕРсонськи…(Уся правда про Херсонську мобілізацію)

Я відповідав, що у військовому комісаріаті сказали – безкоштовно. Ображалися, пирхали, але брали аналізи. Флюорографію на диво зробили безкоштовно, але за знімок 2 грн. все ж таки відібрали. На основні аналізи, які мають підтвердити або спростувати минулу статтю «білого» квитка, за якою людина списана, направлення ПРИНЦИПОВО не видають.

Мобілізація ПО-ХЕРсонськи…(Уся правда про Херсонську мобілізацію)

От і доводиться викладати від 100 і більше гривень. Приносимо ми ці аналізи до воєнкомату 17 березня о 13 годині, черговий не пускає, адже лікарі виявляється працюють до 13 години. В повістці написано, що військкомат працює з 09:00 до 16:00.

Почали питати, чому не має розкладу. На що черговий відповів: «Пошел вон от сюда» і вбила остання його фраза: «Я сказал русским понятным языком». І тут я подумав про патріотизм, офіцерську гідність, клятви Гіппократа, любов до Батьківщини… Чи не дарма все… Чи є за що, ще боротися… Соромно за ХЕР…сонську мобілізацію!
Не нравится: 0, нравится: 14.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 марта 2015   ::  Посмотрели: 1779  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП