Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Володимир Білий: Чи наважиться Путін на продовження агресії в Україні?
Заява Росії, що вона може використати право вето у Раді Безпеки ООН у разі обговорення питання введення миротворців в Україну – ознака того, що Україна на правильному шляху.

Подібна реакція Росії – це лиш підтвердження того, що вони бояться введення миротворців на території підконтрольні бойовикам. Така поведінка країни-агресора свідчить про можливу підготовку наступу для розширення окупованих територій.

Таку думку висловив полковник запасу, заступник голови Херсонської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану, член політради Херсонської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Володимир Білий.

Щодо подальшого розвитку конфлікту Володимир Білий наголосив, що чим сильніша наша армія, тим менше шансів, що Путін наважиться на продовження агресії в Україні. Дуже важливо використати умовне «перемир’я» для того, щоб модернізувати власну армію. Сьогодні керівництво держави робить правильні кроки в цьому напрямку. І збільшення чисельності Збройних сил до 250 тисяч – шлях до миру в Україні.

Але щоб навчити наших військових іншої тактики, використанню секретної супутникової інформації та прийомів, відомих сучасним арміям Заходу нам просто необхідні консультації військових інструкторів. Саме це допоможе протистояти російській армії і мінімізує втрати серед наших військових.

Про своє відношення до Мінських угод, як людина військова, Володимир Білий сказав так: безумовно, ми не можемо говорити про повне припинення вогню, але ж порушень перемир’я значно менше, ніж було до відведення військ. Не гинуть десятками наші хлопці, майже немає втрат серед мирного населення – це все є наслідок дії Мінських угод.

А підсумовуючи, зазначив: скептикам потрібно визнати, що Президент України добився поставленої цілі – американська зброя пішла в Україну. При цьому ми не платимо за неї, а в умовах значних витрат на війну - така допомога надважлива. І насамкінець, нам усім потрібно пам'ятати одвічне правило: хочеш миру – готуйся до війни.
Не нравится: 2, нравится: 17.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 18 марта 2015   ::  Посмотрели: 1716  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн