Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+В Херсоні засідав виконком (офіційно)
За результатами чергового засідання виконкому міської ради.

Прийнято рішення про погодження звіту про виконання міського бюджету за січень-грудень 2009 р. по доходах у сумі 680млн.545тис.600 грн. і видатках у сумі 674 млн. 587тис. 800 грн.

Погоджено проект тимчасового міського бюджету на І півріччя 2010 р., який надаватиметься на розгляд міської ради.
Прийнято рішення про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконавчих органах Херсонської міської ради у 2009 році та стан виконання Програми «Соціально-психологічний супровід найменш захищених верств населення у роботі зі зверненнями громадян на 2008/10 роки», затвердженої рішенням міської ради від 12.05.2008 №821.

Виділено кошти із резервного фонду міського бюджету в сумі 25тис. грн. на капітальний ремонт покрівлі дитячого дошкільного закладу №67 для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла у зв’язку з погодними умовами.

Затверджено низку рішень про зарахування на квартирний облік громадян установи міста та за місцем проживання; надання квартир, придбаних Державною іпотечною установою у м. Херсоні; затвердження рішення загальних зборів (зборів уповноважених) членів житлово-будівельних кооперативів про прийняття до членів кооперативу;

виключення квартир із числа службових; поділ домоволодіння; погодження перепланування, реконструкції жилих та нежилих приміщень, прокладання ліній електропостачання, будівництва багатоповерхового житлового будинку по Миколаївському шосе,19А.

Скасовано дозволи на розміщення та експлуатацію магазину за адресою: вул. Привокзальна, 22.

Погоджено Програму розвитку міського пасажирського транспорту Херсона на 2010-2013 рр. Серед основних завдань програми – усунення невиправданого дублювання автобусними маршрутами тролейбусних маршрутів шляхом оптимізації маршрутної мережі пасажирського транспорту загального призначення, оновлення рухомого складу та впровадження в експлуатацію рухомого складу нового типу, пристосованого, в першу чергу, до перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, розширення мережі стоянок таксі та їх облаштування тощо.

метою організації вибору на конкурсних засадах юридичних та фізичних осіб, які спроможні забезпечувати потрібні обсяги та якість перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Херсоні, прийнято рішення про проведення конкурсу з визначення автомобільного перевізника на міських автобусних маршрутах загального користування №21 «мкр. Шуменський – Річпорт» та №38 «вул. Безродного – вул. К.Маркса – сел. Кіндійка».

Організатором конкурсів з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування та замовника перевезень визначено управління транспорту та зв’язку міської ради.

Виконавчий комітет міської ради прийняв рішення створити до 19.01.2011 комунальну автопарковку на 103 паркувальних місця за адресою: просп. Адмірала Сенявіна, 3 та надати їй статус комунальної, службову автопарковку на 45 паркувальних місць за адресою: просп. 200-річчя Херсона, 5 та надати їй статус службової.
Рішенням виконавчого комітету прийнято рішення про оформлення права власності та видачу свідоцтв про право власності на нерухоме майно.

З метою забезпечення належного утримання об’єктів теплопостачання, виконком міської ради вирішив: передати на баланс МКП «Херсонтеплокомуненерго» реконструйоване ЦТП-31 в котельню по вул. Молодіжній у м. Херсоні;

прийняти на баланс виконкому міської ради реконструйовані системи теплопостачання будівлі по вул. Суворова, 29 у м. Херсоні; передати на баланс клінічної лікарні Суворовського району м. Херсона реконструйований теплопункт технологічної котельні клінічної лікарні Суворовського району м. Херсона.

Затверджено Положення про відносини при будівництві, реконструкції та експлуатації мереж сумісного підвісу ліній електропередач та зовнішнього освітлення на території м. Херсона. Положення визначає взаємодію між ВАТ ЕК «Херсонобленерго», іншими енергопідприємствами та підприємствами, що мають на балансі мережі зовнішнього освітлення, з питань, пов’язаних з експлуатацією, проведенням робіт із реконструкції мереж сумісного підвісу, будівництва нових ліній електропередач.

Внесено зміни до рішення виконкому міської ради стосовно діяльності Єдиного офісу з питань погодження документів для одержання дозволу на розміщення, будівництво, реконструкцію об’єктів громадського, промислового призначення, початок роботи об’єктів підприємницької діяльності в частині його складу.

Внесено зміни до плану роботи головного управління з питань життєдіяльності міста з утримання дренажних систем та мереж зливової каналізації на І квартал 2010 р. за рахунок коштів спеціального фонду міського бюджету в частині 70% податку з власників транспортних засобів.

ОСББ «Мельхіор» визначено балансоутримувачем житлового будинку №5 по вул. Комунарів.

На підставі звернень громадян та клопотань організацій, які обслуговують житловий фонд, виконавчий комітет міської ради прийняв рішення про зняття з балансу Херсонської міської ради відокремлених квартир.

Затверджено відкориговані плани робіт управління доріг міської ради на І квартал 2010 р. за рахунок коштів спеціального фонду міського бюджету (70% транспортного податку).

З метою рівномірного розподілу питної води по м. Херсону в літній період, забезпечення водопостачання для поливу зелених насаджень міста на період із 1 квітня по 1 жовтня 2010 р., враховуючи технологічні можливості МКП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства м. Херсона», затверджено графік поливу зелених насаджень у літній період, із 1 квітня по 1 жовтня 2010 р.

У неділю дозволяється полив у всіх районах міста – з 00.00 до 06.00.

У вівторок – з 00.00 до 06.00 в Комсомольському районі, крім сел. Комишани.

У середу – з 00.00 до 06.00 в Суворовському районі, крім с. Степанівки.

У четвер – з 00.00 до 06.00 в Дніпровському районі, крім сел. Антонівки.

Виконкомам Антонівської, Комишанської селищних та Степанівської сільської рад в строк до 01.03.2010 доручено розробити графіки поливу зелених насаджень у сел. Антонівка, Комишани, с. Степанівка.

Затверджено Порядок прийняття в експлуатацію закінчених переплануванням та/або переобладнанням житлових приміщень (квартир, кімнат гуртожитку), форму Акта готовності житлового приміщення (квартири, кімнати у гуртожитку) до експлуатації після проведення перепланування та/або переобладнання.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 16 февраля 2010   ::  Посмотрели: 1581  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода