Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Олександр Гавриш : «В Скадовську масштабна повінь»
Міський голова Скадовська О.Гавриш провів прес-конференцію на якій повідомив, що сьогодні у Скадовську відбувається катастрофічна повінь.

Важливість зустрічі зі ЗМІ міський голова аргументував необхідністю прозоро вирішувати проблеми громади, щоб не склалося уяви, що замовчується величина цієї катастрофи.

- Сьогодні ми знаходимо кошти, саме знаходимо, бо без державного бюджету зробити це вкрай важко через Держказначейство , Фінуправління. Для роботи комунальних підприємств необхідні кошти, щоб вони локально у дворах відкачували воду, на жаль це єдине, що зараз можемо зробити. – відмічає Олександр Васильович. - Та боротися з такої кількістю опадів, які випадають без зупину нашими засобами дуже складно.

Він зазначив, що сьогодні всі схиляються до думки - увімкнути дренажні системи. Так, якби вона працювала як раніше, у повному об'ємі, було б легше вирішити проблему сьогодення, боротися з таким аномальним явищем.

На прес-конференції зазначалося, що міською владою залучено асенізаційні машини всі які є, підключено приватні машини, техніку з району - машини з с.Антонівки і смт.Лазурне. Ці машини працюють світовий день. Є проблема, що не у кожен двір вони можуть заїхати, тож працюють там, де це можливо зробити. Так, у неділю було 97 заяв, змогли виїхати на 30. Було відкачано 150 машин води. Це значний об'єм води, великі витрати.

Працюють з ВАТ "Райагробуд" по будівництву локальних систем дренажів. Наразі завершується будівництво ще одної мережі по вул. Комсомольській. Кошти на це будівництво міська рада запевняє, що знайде, при необхідності проведе сесію міської ради.

- Ми працюємо на перспективу з улаштуванням локальних дренажних систем. – Підкреслив О.Гавриш. - Нова влада обрана, тож ми будемо засипати зверненнями Міністерства з надзвичайних ситуацій, комунального господарства, всіх, хто має важелі впливу, щоб на нашу проблему звернули увагу.

Міський голова висловив стурбованість тим, що скадовчани просто залишаться без житла через те, що старі будинки набираються вологи і з часом будуть руйнуватися.

- У нас є відділення МНС та вони не забезпечені фінансами і технікою. А міська рада робить те, що може зробити зараз. На сьогодні немає чіткого інженерного вирішення цієї проблеми для міста з урахуванням топографії, гідротехніки і всіх необхідних технічних факторів, це підтвердить і керівник Скадовського управління водного господарства. Поки не буде такого загального плану, то й загального ефекту не буде.

Міський голова закликав всіх не воювати з сусідами від яких надходить вода, а знаходити компроміси, відпрацьовувати чіткі пропозиції.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 16 февраля 2010   ::  Посмотрели: 1181  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода