Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+В Донецькій області прикордонниками посилено контроль на залізничному сполучені
З метою запобігання терористичним актам, недопущення переміщення з території, підконтрольній НЗФ бойовиків, ДРГ, військової техніки, зброї, боєприпасів та контрабандних товарів співробітники Держприкордонслужби посилили заходи контролю на ділянці Донецької залізниці.

В Донецькій області прикордонниками посилено контроль на залізничному сполучені

Так, учора охоронці кордону на залізничній станції «Ниркове» під час здійснення перевірки поїзда «Сіверськ - Родакове» виявили, що 58 вагонів поїздапереміщуються з вантажем без належних товарно-супровідних документів. В ході перевірки було встановлено, що 35 напіввагонів порожні, 17 завантажені вугіллям, 2 лісоматеріалами, 2 цистерни – порожні, а ще 2 вагони –опломбовані. З метою проведення огляду опломбованих вагонів було створено міжвідомчу комісію. Результати її роботи будуть повідомлені додатково.

Такожднями прикордонна оперативно-розшукова група на залізничній станції за 20 км від лінії розмежування виявила залізничний ешелон у складі 49 товарних вагонів. Усівони завантажені вугіллям «антрацит», однак товаро-супровідні документи на вантаж також відсутні. За даним випадком поінформовано співробітників СБУ та працівників фіскальної служби.
Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 28 февраля 2015   ::  Посмотрели: 1123  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП