Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Сьогодні відбулося засідання робочої групи з розподілення земельних ділянок учасникам АТО
Така робоча група створена відповідно до розпорядження міського голови Володимира Миколаєнка для забезпечення неупередженого розгляду заяв військовослужбовців на засадах справедливості.

Сьогодні відбулося засідання робочої групи з розподілення земельних ділянок учасникам АТО

До складу робочої групи увійшли як посадові особи виконавчих органів міської ради, так і її депутати, представники громадськості. Це вже друге засідання групи. На першому домовилися дочекатися затвердження детального плану території, де, як планується, військовослужбовці почнуть індивідуальне будівництво.

Коротко підсумки такі:
детальний план прийнято, тож на розгляд чергового засідання міської ради вже можна винести питання щодо відведення земельних ділянок таким категоріям заявників:

1) Членам сімей загиблих захисників. Наразі таких звернень – 8.

2) Учасникам АТО, що отримали важкі поранення, беручи участь у бойових діях. Такі відомості управління земельних відносин добере до наступного засідання робочої групи (планується 11-12 березня)

Земельні ділянки учасникам АТО виділятимуться відповідно до дати подачі клопотання про виділення землі.

В порядку інформування, про яке нас просили батьки військовослужбовців, повідомляємо, що, станом на 27.02.2015, всього заяв на виділення земельних ділянок – 458, в тому числі від 8 членів сімей військовослужбовців, загиблих у зоні проведення антитерористичної операції, 243 громадянина, які брали участь в антитерористичній операції (17 мають статус учасника бойових дій), 1 з яких важко поранений, також 132 клопотання від громадян, призваних до Збройних Сил України у зв’язку з частковою мобілізацією, 6 з яких (за інформацією заступника командира військової частини польової пошти В 2604) втекли від виконання службово-бойових завдань, самовільно залишивши військову частину, та 75 клопотань від громадян, які переселяються з тимчасово окупованих територій України.

Переглянути реєстр заяв, надати необхідні копії документів, отримати відповіді на питання, пов’язані з порядком відведення земельних ділянок, можна в каб. №213 міськвиконкому (Ушакова, 37) та за тел.:22 32 32. Контактна особа – Невельська Марія Володимирівна
Не нравится: 0, нравится: 3.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 27 февраля 2015   ::  Посмотрели: 1473  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП