Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Як співають Гімн України депутати Антонівської селищної ради
ВО Свобода: Колишні і теперішні регіонали не поважають державний гімн і державу в якій живуть. Селищу Антонівка - українську владу

Як співають Гімн України депутати Антонівської селищної ради

Представники Херсонської організації ВО "Свобода" та ВМГО "Сокіл" завітали на сесію Антонівської селищної ради. Отак виконують гімн України їхні депутати. Ганьба і повна зневага їм! Колишні і теперішні регіонали та посіпаки Ігоря Семенчева не поважають державний гімн і державу в якій живуть. Співати гімн опустивши голову і щось там бубоніти - це ознака не те що непатріотичності це ознака того що держава України для них чужа. Ці люди ніколи не будуть відстоювати інтереси української громади села Антонівка. Селищу Антонівка - українську владу!


Не нравится: 13, нравится: 29.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 27 февраля 2015   ::  Посмотрели: 1855  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн