Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Володимир Миколаєнко зустрівся з представниками компанії Google
Відбулася зустріч міського голови Володимира Миколаєнка з представниками компанії Google Україна. Під час зустрічі були обговорені шляхи підвищення результативності співпраці міської влади з компанією, зокрема необхідність оновлення міської мапи округів та впровадження нових інтерактивних карт міста з метою полегшення надання мешканцям Херсону адміністративних послуг враховуючи досвід їх впровадження самоуправліннями по всій Європі.

Міський голова подякував громадськості за низку семінарів для працівників державних установ та органів місцевого самоврядування, які відбулися на базі виконкому Херсонської міської ради спільно з ХОБФ «Об’єднання».

На його переконання, навчання службовців використовувати сучасні інтернет – технології в повсякденній роботі допоможе ефективніше взаємодіяти з громадою міста.

Окрему увагу Володимир Миколаєнко приділив важливості семінарів для бізнесу: «В сучасних умовах херсонським підприємцям просто необхідно мати навички в просуванні власного бізнесу у всесвітній мережі. Ми сприяємо подібним заходам, бо прибуток наших «приватників» – це надходження до міського бюджету і нові можливості для міста».

Зі свого боку директор по зв’язках з органами державної влади Google Україна Олег Якимчук подякував міському голові за повне та постійне сприяння реалізації проектів Google на Херсонщині і висловив впевненість в продовженні ефективної співпраці та спільної реалізації проектів для бізнесу, серед яких клініка сайтів з залученням веб-майстрів з усього світу.
Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 27 февраля 2015   ::  Посмотрели: 987  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн