Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Перевозчики готовят очередное повышение проезда в маршрутках?
По информации ХП, представители фирм-перевозчиков начали говорить об очередном повышении проезда в маршрутках. Ходят слухи о цене в 6 грн. Уже сейчас по городу муссируются слухи о возможном саботаже и не выходе автобусов на маршруты.

Перевозчики готовят очередное повышение проезда в маршрутках?

Зная, что наша власть и правоохранительная система находятся в непонятной зависимости у монополистов-перевозчиков, то можно смело прогнозировать, что в ближайшее время будет проведена встреча между властью и перевозчиками на ней договорятся о цене (скорее всего это 4 грн), а затем проведут исполком и утвердят новые тарифы.

И самое главное, не исключаю спектакля, когда маршрутчики не выпустят автобусы, а власть закроет на это глаза и не накажет.

Помните самовольное поднятие цены на проезд? И что??? Думаете наказаны организаторы? Нет!!! Они сейчас уже новую цену требуют!
Не нравится: 9, нравится: 11.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 27 февраля 2015   ::  Посмотрели: 3694  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн