Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Управління освіти ОДА ініційовало перенесення проведення Тижнів безпеки дитини та Днів цивільного захисту з травня на останню декаду лютого
На сайті управління освіти і науки створено рубрику безпеки, яка містить відповідні пам’ятки з питань безпеки, зокрема з питань дій у випадку надзвичайної ситуації, поводження з підозрілими вибухонебезпечними предметами тощо.

Управлінням освіти і науки сформовано перелік навчальних закладів, які потребуватимуть першочергового захисту у разі ускладнення ситуації, також сформовано перелік закладів, які потрапляють у зону можливого хімічного та радіаційного ураження. Крім того, управлінням ініційовано перенесення проведення Тижнів безпеки дитини та Днів цивільного захисту з травня на останню декаду лютого 2015 року.

На виконання доручення голови обласної державної адміністрації А.С. Путілова та відповідно до вказівок управління освіти і науки проведена робота щодо розробки графіків проведення у навчальних закладах занять з питань цивільного захисту.

У сучасних умовах проведення занять з питань цивільного захисту або Дня цивільного захисту не може обмежитися лише запрошенням інспектора територіального управління Державної служби з надзвичайних ситуацій, який протягом декількох хвилин викладе зміст раніше отриманих пам’яток.

Треба зазначити, що управлінням ініційовано перенесення проведення Тижнів безпеки дитини та Днів цивільного захисту з травня на останню декаду лютого 2015 року.
Не нравится: 0, нравится: 2.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 27 февраля 2015   ::  Посмотрели: 1102  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн