Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Сесія Дніпровської районної у м. Херсоні ради: бюджетні, медичні, екологічні питання та організація цивільного захисту населення
26 лютого відбулось пленарне засідання ХХХIV сесії Дніпровської районної у м. Херсоні ради. На порядок денний було винесено понад 20 питань, які є надзвичайно важливими для забезпечення життєдіяльності Дніпровського району.

Сесія Дніпровської районної у м. Херсоні ради: бюджетні, медичні, екологічні питання та організація цивільного захисту населення

На початку пленарного засідання перед депутатським корпусом та громадськістю Дніпровського району відзвітував про роботу районної у місті ради та її виконавчих органів за 2014 рік голова районної ради Анатолій Толокнов.

Після затвердження звіту голови районної ради, який був розміщений на офіційному веб-сайті районної ради для обговорення , на розгляд депутатів був представлений проект бюджету Дніпровського району у місті на 2015 рік. До формування бюджету, зважаючи на непросту соціально-економічну ситуацію в країні, підходили виважено і професійно – максимум економії та ефективності.

Проект рішення обговорювався під час засідання профільної бюджетної комісії та робочої групи з підготовки сесії районної ради. Бюджет Дніпровського району міста Херсона на 2015 рік був прийнятий одноголосно. Відповідно до бюджету прийнято 5 регіональних галузевих програм: з соціального захисту населення та подолання бідності, з благоустрою та розвитку інфраструктури району, з захисту прав та інтересів дітей, роботи з органами самоорганізації населення (квартальними комітетами) та районна галузева програма, спрямована на захист ветеранів війни та праці.

Під час роботи сесії депутати заслухали звіт про виконання бюджету району та регіональних галузевих Програм за 2014 рік. Важливою частиною пленарного засідання стало прийняття делегованих Херсонською міською радою повноважень з питань організації цивільного захисту на території району.

Депутати обговорили ряд додаткових важливих питань: направили звернення до Херсонської міської ради з проханням про виділення додаткового фінансування КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім.. О.С. Лучанського» у розмірі 559тис.710грн. для забезпечення безкоштовного медичного обстеження мешканців району з таких напрямків як загальні лабораторні та флюорографічні обстеження, рентгенографія, електрокардіографія, УЗД; визначили перелік дій з поліпшення стану доріг в селищі Наддніпрянському та допомоги мешканцям селища вирішити екологічні проблеми, які виникають внаслідок діяльності птахофабрики на території Білозерського району.

Сесія пройшла в режимі жвавого обговорення, пошуку ефективних рішень та механізмів реалізації поставлених завдань. Депутати Дніпровської районної у м. Херсоні ради продовжують працювати з виборцями, займатись волонтерською роботою та вирішувати нагальні питання, які щоденно ставить сучасне життя.

Оксана Гузь, виконавчий комітет Дніпровської районної у м. Херсоні ради
Не нравится: 0, нравится: 2.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 27 февраля 2015   ::  Посмотрели: 1189  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП