Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Депутати Скадовської міської ради визнали Росію країною-агресором
Сесія міської ради 26 лютого 2015 року була багатолюдною. По-перше, на неї прийшла Скадовська самооборона, щоб проконтролювати роботу депутатів.

По-друге, сесію відвідало близко 25 осіб “Правого сектора” із кількох районів області з вимогою зняти пам’ятник Леніну з п’єдесталу.

Депутати прийняли бюджет міста на 2015 рік, а також проголосували майже одноголосно за визнання Росії країною-агресором, а ДНР і ЛНР – терористичними організаціями.

Одноголосно прийняли депутати перші два питання переліку. Коментуючи проект бюджету міста, міський голова Гавриш О.В. зауважив, що його опрацювання було багатоступінчатим, відбулися громадські слухання з обговорення частини витрат, у ході яких було висловлено чимало слушних пропозицій.

Опрацьовані проекти на засіданнях постійних депутатських комісій підпорядковані головним цілям, кошти буде виділено на боротьбу із затопленням, на будівництво доріг і тротуарів. Надходили зауваження і по дохідній частині — це важливо, що депутати об’єктивно мислять, міські податки мають надходити, але й враховувати інтереси скадовчан, не згубивши їх діяльності. З питання оподаткування депутати визначили саме “золоту середину”.

Олександр Васильович запевнив, що сьогодні ми можемо говорити реально про ремонти і програми міста, звісно, що суперсучасних технологій собі дозволити не можемо, але інфраструктуру міста будемо підтримувати у належному стані.

Голова бюджетної комісії Кабакова Г.І. оголосила доповнення, висловлені у ході останнього засідання, отже до програми соціально-культурних заходів внесено “Веселі старти” для міських дошкільнят, посвята у скадовчани також для вихованців дитсадків, загальноміський велопробіг, а також День захисника Вітчизни перенесено на 14 жовтня.

Програма по соціальному захисту населення — доповнена сума коштів на 20 тис. грн. нині виділено 60 тис. грн. на допомогу для інвалідів. Міський голова доповнив, що необхідно максимально поінформувати людей про їх право скористатися допомогою.

На ремонт приміщення військомату виділено 30 тис. грн. на ремонт даху даного комунального приміщення.

На придбання дерев депутати додали коштів за умови їх висадки на міській набережній.

Додали коштів також для соціальної реклами, а саме на опрацювання спецвипуску з цивільної оборони для кожної родини, розробник випуску газета “Гривна”.

Депутат міської ради Горяїнов О.Є. нагадав про необхідність ремонту приміщення кінотеатру “Скадовськ”. Міський голова прокоментував, що бюджет міста не догма, вільні залишки будуть направлені на даний об’єкт комунальної власності. Нині немає бажаючих відновити кінотеатр, зберігши його призначення, тому створено відповідну комунальну установу. Минулого року зроблено чимало оновлень, зроблено туалет, замінено частину вікон та першу чергу даху. Кошти, вкладені до даного приміщення, підвищують його вартість, мета на сьогодні — збереження цілісності комплексу.

Горяїнов О.Є. запитав також про забезпечення роти охорони “Скадовськ”. Міський голова проінформував, що розроблено єдину районну програму з цивільного захисту, міська рада надаватиме субвенції на підтримку спільних дій у районі.

Секретар міської ради Бутенко О.І. повідомила присутніх, що надійшли пропозиції по відведенню води з перехресть міських вулиць, що потерпають під час значних злив. Прийнято рішення опрацювати необхідні технічні рішення та провести роботи на визначених місцевостях.

Міський голова доповнив, що дієвим заходом по боротьбі із затопленням у місті є збереження загороджувальних каналів по периметру міста. По вул. Пасічника канал постійно чистять міські комунальні служби, є проект з подовження системи загороджувальних каналів, включаючи й канали мікрорайону “Біла акація”, на дані роботи виділено 979 тис. грн.

У ході голосування депутати одноголосно підтримали міські програми та бюджет міста на поточний рік.

З наступних проектів обговорення виникали щодо роботи кафе “Островок” на міській набережній, а саме розміщення тимчасової споруди на набережній, виступала правозахисник підприємця про стан справ. Депутати проголосували за прийняття рішення, а отже припинення діяльності об’єкту та збереження зеленої санітарної зони у місті.

Міський голова також прокоментував лист, що надійшов до міської ради від підприємств переробників сільгосппродукції з пропозицією змінити ставку земельного податку з 6 до 4 %. Також необхідно змінити ставку для приватного сектору, 500-600 грн податку з подвір’я буде болючим подарунком до нового року для скадовчан, зауважив Олександр Васильович.

Депутат міської ради Шульга І.В. надав пропозицію звернутися до Державної фіскальної служби по відміні попереднього рішення міської ради та надання доопрацьованого, що діятиме у поточному році.

Обговорення викликало питання по ремонту газових мереж у місті, коштом бюджету. Роз’яснення надав депутат міської ради Керекелиця А.І., мережа, що знаходиться на балансі КП “Водне господарство” потребує переоблаштування, таких багатоповерхівок у місті 5-6, газопровід прокладено більше 30 років тому. Також переоблаштування потребують тупикові лінії без закольцювання.

У місті можуть залишитися без газу масиви кварталів через падіння тиску у даних мережах. Закольцьовка мережі у місті дозволяє навіть під час відключення міста від основної магістралі під час ремонтних робіт залишатися з газом завдяки тиску у внутрішній мережі. Отже, депутати підтримали проект по ремонту газогону.

Підтримали депутати й проект по визнанню Расійської Федерації державою агресором на підтримку Постанови Верховної Ради. А також доповнення вніс депутат Лиховид О.М. — ДНР та ЛНР визнати терористичними організаціями. Проект з доповненням прийнято за рішення.

Поза роботою сесії депутат Керекелиця А.І. надав пропозицію звернутися до районної влади по забороні зведення містків у затоці, що шкодить екології, та про заборону рисосіяння у районі”.Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 27 февраля 2015   ::  Посмотрели: 1011  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП