Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Сегодня Херсон прощался с погибшим под Мариуполем бойцом 79 бригады
Сегодня Херсон простился с Войном Света, украинцем с «большой буквы» Александром Евсюковым. Погибший был родом из Крыма. Врач-педиатр. Закончил медицинский университет в Крыму. Последнее время жил в Камышанах. Служил в 79 бригаде (Николаев). Погиб под Мариуполем. Попали в засаду. Об этом рассказали его сослуживцы, которые приехали простится с побратимом.

Сегодня Херсон прощался с погибшим под Мариуполем бойцом 79 бригады

Вот, что пишет о погибшем Виктория Валевская:

Сегодня Херсон прощался с погибшим под Мариуполем бойцом 79 бригады

- Це - Євсюков Олександр. З ним сьогодні прощався Херсон. Друзі кажуть, що таких патріотів, яким був Сашко, зустрінеш не часто. Він був лікарем. Самодостатня, успішна, розумна, відкрита людина. Всидіти вдома, коли в країні біда, він не міг. Пішов добровольцем. Рятував життя в 79-й окремій аеромобільній бригади. Друзі розповідають, що він хоча і був лікарем, постійно намагався бути на передовій. Вони вибачались, що не вберегли його.
Олександр Євсюков - справжній Герой України, Герой нашого часу. Вічна йому пам"ять! І вічна слава!

Сегодня Херсон прощался с погибшим под Мариуполем бойцом 79 бригады

В то же время многие херсонцы проигнорировали прощание с Героем. Они наверное заняты более важными делами. Ура-патриоты и общественники в основном тоже, представители политических партий аналогично. Куда удобнее любить Украину в Фейсбуке и на митингах клеймить всех и вся.
Спасибо и низкий уклон всем кто пришел сегодня простится с Героем!!! Завтра у нас еще одни похороны.

Похоронен Герой на кладбище поселка Геологов на аллее Славы
Не нравится: 2, нравится: 26.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 24 февраля 2015   ::  Посмотрели: 9387  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП