Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+У Херсонському обласному художньому музеї ім. О.О.Шовкуненка відкрилась виставка "Таємниці старовинного шитва"
До яскравих релігійних зимових свят у Херсонському обласному художньому музеї ім. О.О.Шовкуненка відкрилась виставка "Таємниці старовинного шитва".

У Херсонському обласному художньому музеї ім. О.О.Шовкуненка відкрилась виставка "Таємниці старовинного шитва"

Унікальна виставка дає уяву про старовинне церковне та світське шитво кінця XVIII — початку XX століть.

Серед експонатів можна побачити елементи дорогоцінного архієрейського та ієрейського вбрання, предмети церковного вжитку, гаптовані золотою та срібною нитками, прикрашені блискітками, канителлю, бісером... Традиційна християнська символіка зумовила художньо-стилістичний характер цих пам’яток. В орнаментах зустрічаються геометричні та рослинні мотиви: зірочки, квітки, трилисники, стеблі, листочки.

"Таємниці старовинного шитва" — це виставка духовності та краси. Особливо цікавою та надихаючою вона може бути для майстринь, що займаються рукоділлям — адже не кожного дня побачиш старовинний шовковий або парчовий витвір мистецтва.


Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 22 января 2015   ::  Посмотрели: 1124  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП