Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Семье Влада Ковалева вручили ордер на квартиру
Сегодня, 31 декабря, семья врача Владислава Ковалева, который погиб во время несения службы в зоне проведения Антитеррористической операции, получила ордер на квартиру по улице Покрышева.

Городской голова Владимир Миколаенко лично вручил ордер жене военного. Напомним, что Владислав Ковалев как хирург был закреплен в городе и не должен был быть призван для несения службы. Он записался добровольцем в батальон патрульной службы "Херсон" и до последнего спасал жизни украинских военных в Иловайском котле.

Во время событий Революции Достоинства Владислав возглавлял медицинскую службу местного Евромайдана, медицинский сектор Херсонской Самообороны и соответствующую службу Красного Креста. На прошлой неделе на здании больницы МВД в Херсоне установлена мемориальная доска Владиславу Ковалеву.
Не нравится: 0, нравится: 4.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 31 декабря 2014   ::  Посмотрели: 1304  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн