Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Ощадбанк: Заявки клієнта – турооператора «Join JP» було задоволено
Про це повідомила заступник начальника управління зв’язків з громадськістю та ЗМІ Ощадбанку Я.О.Тітова.

Офіційна інформація:

Повідомляємо, що станом на кінець дня 30.12.2014 року всі критично важливі заявки клієнта – турооператора «Join JP» (погоджені з клієнтом) в сумі понад 1,1 млн. дол. США було задоволено.

Нагадаємо, що вчора на власній Фейсбук-сторінці старший помічник Генерального прокурора України з особливих доручень Валерій Карпунцов повідомив що до нього надійшло звернення одного із туроператорів, якій відправив на відпочинок за кордон більше 23 000 наших співгромадян із маленькими дітьми.

Після оприлюдненя інформації представниками Ощадбанку Валерій Карпунцов написав у Фейсбуці:

- ДОРОГІ ДРУЗІ! І В ПЕРШУ ЧЕРГУ ЖУРНАЛІСТИ! ЩИРО ДЯКУЮ ВАМ, ЗА ОПЕРАТИВНЕ РЕАГУВАННЯ НА ВЧОРАШНЄ МОЄ ПРОХАННЯ, ЩОДО ДОПОМОГИ НАШИМ СПІВВІДЧИЗНИКАМ ЗА КОРДОНОМ, ЯКІ МОГЛИ Б СВЯТКУВАТИ НОВИЙ РІК НА ВУЛИЦІ, ЗАВДЯКИ НАМ, ОЩАДБАНК ВЧОРА ВВЕЧЕРІ ВИКОНАВ СВОЇ ЗОБОВ"ЯЗАННЯ! ПУБЛІЧНІСТЬ - ЦЕ СИЛА!

В свою чергу, я також доповів про ситуацію Генеральному прокурору відповідним рапортом, на якій він дав доручення процесуального характеру.Не нравится: 0, нравится: 3.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 31 декабря 2014   ::  Посмотрели: 1468  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн