Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсонський зоокуток як приклад безвідповідальності
Як повідомляють волонтери ГО "Вірні друзі":

  Херсонський зоокуток як приклад безвідповідальності

Тепер про сумне Два тижні тому була ціла епопея з порятунку ув'язнених малих поросят, яких звикли просто жерти. Досі не з'ясовано, хто відповідає за їхнє утримання - КП або опікун, МФ LAEO. Наче в понеділок представник Фонду підтвердив, що взяв опіку над усіма тваринами, включно з поросятами мініпігами.
Ми з ГО "Вірні друзі" готові максимально допомагати у вирішенні питання реєстрації та контролю народжуваності.

Скільки вони збираються чекати і чого? Натомість нам розповідають, як мініпігів треба негайно їсти або тримати за решіткою, бо з ними щось не те, не так щасливі вони на волі, на думку робітників.

І ось сьогодні знов та сама проблема, наче зачароване коло. До укладання угоди з Фондом на території звіринця розводились білі качки на задньому подвір'ї. Звичайно, для їжі. Впродовж місяця їх вивозив колишній робітник. Йому чемно дали час. Потім у тій загорожі чомусь виявились дикі качки, про що є відеодокази. Ми почали ставити питання. Директор звіринця пообіцяв, що качок звільнять.

Як знаєте, ми звернулись до управління освіти допомогти зробити плаваючі будиночки для качок та лебедів, щоб людина не втручалась в їхнє дике існування - птахи обрали наш острів перечекати морози.

В понеділок була велика акція передачі звіринцю хатинок, що складені поруч та чекають гарної погоди. Тож, таким чином, громада міста турбується про наших гостей, намагається допомагати качкам зимувати. Що роблять утримувачі звіринця з тваринами?

Можна поставити питання, що роблять вільні дикі качки в ув'язненні, птиці, що довірились нам, залишились з нами на зимівлю, для яких діточки робили плаваючі будиночки.

Перетворюють їх на власних в'язнів? Це підло і несправедливо. Малий Потьомкінський острів має стати комфортним і безпечним для тварин та для людей! Іншого шляху немає!

PS. Здається, ми дуже заважаємо опікуну, якого самі і запросили до Херсона, наївно розраховуючи на наведення ладу у господарстві. Сьогодні він наказав нас не пускати на територію. Незручні?

Український Херсон. Фейсбук
Не нравится: 0, нравится: 2.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 31 декабря 2014   ::  Посмотрели: 1692  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП