Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+НДС сельхозпроизводителям возвращать не будут. Почему?
Во время обсуждения изменений в законодательстве Украины и принятии бюджета страны на 2015 год депутаты ломали копья об законопроект о возмещении НДС сельхозпроизводителям, и в конце концов проголосовали за то что НДС не будут возмещать никому.

Мы попросили прокомментировать этот вопрос народного депутата Украины, агрария Сергея Хланя. По словам нардепа в законопроекте лоббировался вопрос о том, что бы НДС возмещался исключительно 5 крупным агрохолдингам.

«Нардепы возмутились. Спрашивали, почему такие преференции? Много дискутировали на комитете и в зале. Кабмин не хотел идти на уступки. Было предложение возмещать первому покупателю. Правительство: Мы не хотим! Не хотите? Хорошо… В итоге проголосовали за то, что НДС никому не будут возмещать», - резюмировал Сергей Хлань.
Не нравится: 1, нравится: 3.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 31 декабря 2014   ::  Посмотрели: 1759  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн