Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Валерій Карпунцов: Ощадбанк користується коштами українських туристів
Про це на власній Фейсбук-сторінці повідомив старший помічник Генерального прокурора України з особливих доручень Валерій Карпунцов.

- Дорогі друзі, в першу чергу журналісти! Прошу приділити увагу копії листа, прикріпленого у повідомленні. До мене надійшло звернення одного із туроператорів, якій відправив на відпочинок за кордон більше 23 000 наших співгромадян із маленькими дітьми.

Вони сплатили кошти. Туроператор подав заявку в Ощадбанк і перерахував кошти для купівлі валюти для розрахунків із закордонними фірмами 15 ГРУДНЯ ! До сьогодні заявка не виконана! З 15 ГРУДНЯ Ощадбанк користується коштами. Наслідком буде святкування Нового року нашими співгромадянами на вулиці!!!!!

ПРОШУ МАКСИМАЛЬНОГО ПОШИРЕННЯ ПУБЛІЧНО! ПРОШУ ЗВЕРТАТИСЬ ДО ОЩАДУ ЗА КОМЕНТАРЯМИ. Може це вплине на Ощадбанк! Звичайно, я надіслав листа Пишному, написав йому повідомлення.

Звичайно, що такі дії банку, межують із злочином і є перспектива у процесуальному порядку отримати назад кошти і відсотки та притягнути винних до відповідальності. АЛЕ, НАШИМ ГРОМАДЯНАМ ВІД ЦЬОГО ЛЕГШЕ НЕ БУДЕ, ЯКЩО ВОНИ ОПИНЯТЬСЯ У ЧУЖІЙ КРАЇНІ НА ВУЛИЦІ У НОВОРІЧНУ НІЧ!

Валерій Карпунцов: Ощадбанк користується коштами українських туристів
Валерій Карпунцов: Ощадбанк користується коштами українських туристів

Не нравится: 0, нравится: 3.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 декабря 2014   ::  Посмотрели: 3112  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП