Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Семья героя получила квартиру
Городской голова Владимир Миколаенко лично вручил ордер на трехкомнатную квартиру Инне Тихолоз, вдове погибшего в зоне АТО военнослужащего Андрея Тихолоза. У героя осталось трое несовершеннолетних детей.

«Сочувствую Вашей непоправимой утрате. Надеюсь, что в новом жилище ваша семья будет чувствовать себя комфортно, дети будут расти в заботе, в том числе и нашей. Обращайтесь, если есть какие-то сложности, мои двери для вас всегда открыты», - заметил руководитель города, обращаясь к женщине.
Семья защитника Украины будет жить в девятиэтажном доме по ул. Комкова.

Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради
Не нравится: 0, нравится: 8.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 декабря 2014   ::  Посмотрели: 1238  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн