Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+В Польше тоже есть свои «ватники»
Це перша тема, щодо широкої дискусії про громадянські права емігрантів у Польші та радикальні антиукраїнські настрої серед наших сусідів. 23 жовтня біля Посольства України в Польщі радикальні польські організації провели мітинг, присвячений історичній трагедії під назвою "Волинська різня".

Так званий "мирний" мітинг спрямований проти УПА швидко перейшов в агресивну бійку. Під час акції радикали напали на активістів Євромайдану-Варшава.

Поліція оштрафувала активіста Євромайдану Нафіса Кашапова на 100 злотих. Нафіс є правозахисником, публіцистом та політичним біженцем з Росії.

І в той же час був притягнутий до адміністративної відповідальності 23 жовтня за антипутінський плакат. Що це, юридична помилка чи в Польші вже не діє свобода совісті та думки?

Не нравится: 2, нравится: 4.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 25 октября 2014   ::  Посмотрели: 1586  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн