Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Активісти Кола Народної Довіри Херсону розповіли про свою діяльність за останні 6 місяців
23 жовтня в Херсоні громадські організації та активісти, що входять до Кола Народної Довіри Херсону провели звітну прес-конференцію, в ході якої розповіли про свою діяльність за останні 6 місяців та поділились баченням поточної ситуації в країні і планами на майбутню громадсько-політичну діяльність.

Активісти Кола Народної Довіри Херсону розповіли про свою діяльність за останні 6 місяців

Своєю прес-конференцією організації ставили за мету демонстрацію того, що громада Херсону жива, активна та небайдужа до свого майбутнього , що доводить практичною діяльністю і закликає інших херсонців долучатись до процесу побудови громадського суспільства та держави.

Також активісти сподіваються, що почавши звітуватись перед громадою Херсону вони продемонструють приклад та започаткують нову традицію, яку поділятиме місцева влада. До того ж постало питання припинити спекуляції певних кандидатів – мажоритарників, які присвоюють собі досягнення активістів та волонтерів.

Коло Народної Довіри Херсону (КНДХ) – організація, що представляє собою координаційну платформу громадських організацій, активістів та волонтерів, що стоять на державницьких позиціях, поділяють цінності і вимоги Революції Гідності та відстоюють процес євроінтеграції України.

Коло Народної Довіри Херсону є результатом еволюції херсонського майдану після революції, коли був створений робочий орган громади, що об’єднав ідеї, ресурси та зусилля активістів, громадських організацій Херсонщини, що ставлять за мету допомогу та контроль влади в процесі системних реформ і змін відповідно до вимог Революції Гідності, а також захисту Херсонської області від загроз сепаратизму та іноземного вторгнення.

В ході прес-конференції було донесено інформацію щодо діяльності наступних організацій, що входять в КНДХ:

- Автомайдан Херсон;
- Громадський Сектор Євромайдану;
- 40 Республіканська сотня самооборони майдану;
- Товариство сприяння оборони України;
- Волонтерський медичний загін при Червоному Хресті;
- Експертна громадська рада при Херсонській обласній раді;
- Громадський актив херсонського майдану;
- Волонтерська капеланська служба;
- Українське соборне козацтво.

Відповідно до мети КНДХ вирішує наступні завдання:

- Розбудова громадського суспільства на Херсонщині.
- Патріотично-виховницька робота.
- Матеріальна, психологічна волонтерська допомога військовим та облаштування блокпостів.
- Конструктивний діалог з владою, забезпечення її прозорості.
- Боротьба з корупцією.
- Долучення до процесу люстрації.
- Проведення заходів в рамках громадської оборони.
- Захист прав громадян.
- Боротьба з підкупом виборців та фальсифікаціями.

Кожна організація, що входить до КНДХ організовую роботу по своєму напрямку відповідно до зазначених завдань, їм допомагають інші організації і таким чином, об’єднуючи ідеї та ресурси активістів Херсону вдається реалізовувати громадські та соціальні проекти і заходи. Представник кожної організації розповів представникам ЗМІ про свій напрямок роботи.

Так, координатор активістів херсонського майдану Римма Бараненко розповіла про збори активу на майдані щосереди для обговорення проблем міста і шляхів їх вирішення та запросила усіх херсонців долучатись до процесу реального народовладдя. Активістами започатковано щонедільний Марш патріотів центральною частиною міста і проводиться вшанування пам’яті загиблих небесної сотні та хлопців в АТО.

Разом з духовенством не допустили спроби Сергія Кириченка встановити ідол Дажбога у громадському місці. Активісти майдану були співорганізаторами духовно-історично-патріотичного заходу на Свято Покрови Пресвятої Богородиці – патріотичної ходи містом із списком козацької «Іржавицької» ікони Пресвятої Богородиці. Організовували та брали участь у серії проектних пікетів.

Павло Шелухін презентував реалізацію Всеукраїнських проектів Громадського Сектору Євромайдану в Херсоні. Так, відповідно до проекту «Звітуйся» був підписаний меморандум про співпраці мера Херсона Миколаєнко В.В. з громадою міста, проводяться робочі зустрічі з його заступником Іванушкіним В.В. щодо вирішення актуальних питань життєдіяльності міста та забезпечення прозорості місцевої влади і її звітності.

Проект «Непокаране зло зростає» проходив протягом літа і був націлений на правоохоронні органи з метою покарання винних у протиправних діях правоохоронців під час Революції Гідності та недопущення подібних явищ у майбутньому.

Проводились серії пікетів, звернень до прокуратури, зустрічі з керівництвом УМВС. Наразі даний проект еволюціонував і направлений на мобілізацію студентства щодо захисту власних прав та створення студентського активного ядра в Херсоні. Поточний проект «Чесні вибори» ставить за мету викоренити з українського політичного життя таке ганебне явище як підкуп виборців.

Відповідно до проекту на пл. Свобди була проведена «Ярмарка підкупу виборців» де були презентовані типові та нові методи підкупу виборців. По місту розповсюджуються агітаційні матеріали з закликом не продавати свій голос та не голосувати за тих, хто намагається їх купити, хто заплямив себе антиукраїнськими діями і корупційними скандалами.

Олександр Базилєв, як представник 40 Республіканської сотні самооборони майдану розповів про організацію встановлення блок-постів навколо міста, допомогу в створенні батальйону спец. призначення Херсон та проведення моніторингу роботи правоохоронних органів щодо вживання адекватних заходів направлених на протидію сепаратизму та антиукраїнській пропаганді в місті.

Олександр брав участь у заснуванні історичного клубу та безкоштовних курсів з української мови що проходять в бібліотеці ім. О.Гончара. Представники 40-ї сотні брали участь в патрулюванні на блок-постах навколо міста та запрошували відомих громадських діячів до Херсону (таких як Василь Люборець, засновник Врадіївської ходи та автор книги «Формула Свободи»).

Сергій Обідець, лідер херсонського автомайдану доніс інформацію про діяльність його хлопців та членів Товариства сприяння оборони України (ТСО), що плідно співпрацюють з автомайданівцями. Основним напрямком діяльності двох організацій є волонтерська допомога військовим. Активісти безпосередньо беруть участь у зборі продуктів, медикаментів, теплих речей, засобів особистої гігієни по місту, в супермаркетах.

Після збору організовуються конвої до місць дислокації військових на кордоні з Кримом та до зони АТО, де окрім матеріальної допомоги організовують для хлопців концерти. Разом з хлопцями військових навідують представники духовенства УПЦ КП, що надають психологічну допомогу військовим та виконують функції військових капеланів і , відповідно, наполягають на централізованому запровадженні даної служби в складі ЗСУ.

Також активісти разом з духовенством проводять вшанування пам’яті загиблих воїнів-херсонців, навідують могили, упорядковують їх та встановлюють прапори шани, проводять молебні.

Для херсонців організовуються фотовиставки про наших вояків в зоні АТО. ТСО першими організували медичні курси для громадян та проводять просвітницьку діяльність в рамках громадської оборони стосовно виживання в умовах війни та надзвичайних ситуацій. Автомайданівці забезпечують транспортом проведення акцій та заходів активістів інших патріотичних організацій та постійно долучаються до Маршу патріотів, очолюючи колону. Хлопці надалі планують продовжувати роботу по зазначеним напрямкам.

Лариса Цуман очолює волонтерський медичний загін при Червоному Хресті. Волонтери разом з ТСО організували постійні безкоштовні курси військової медичної допомоги. Разом з авто майданом відвідують військових, де проводять мед. Огляд військових та допомагають ліками.

Також для віськових проводять окремі тренінги наданню ПД (частина прикордонників та добровольчий батальйон) з додатковими навчаннями по тактичній медицині з залі Червоного Хреста та на полігоні МНС та в.Нікольському для імітації спасіння в умовах боїв.

Подана заявка на проведення для волонтерського загону тренінгів з тактичної медицини, а також на проведення в області широких навчальних тренінгів з тактичної медицини для всіх добровольчих загонів області. Виконання – через 2 тижні.

Вивчення питання по забезпеченню безоплатним лікуваннях поранених в зоні АТО, консультації зі спеціалістами-юристами та представниками комісії охорони здоров’я та департаменту здоров’я ОДА з метою зменшення бюрократичних перепон в вирішенні нагальних питань, а також з метою створення діючого механізму розв’зання усіх проблем поранених. Долучення до акцій зі збору коштів для допомоги пораненим( на конерті в музичному училищі 3700грн зібрано і передано пораненому бійцю),відвідування волонтерами в лікарнях поранених бійців.

Експертну громадську раду при Херсонській обласній раді представляли Джурмій Анаталій, Вотеічкіна Наталя. Обидва є координаторами ЕГР. Експертна громадська рада при Херсонській обласній раді створена для контролю і моніторингу діяльності влади, а також розробки і внесення пропозицій до програм розвитку області.

За звітний період проведена наступна робота:


- моніторинг присутності депутатів обласної і міської ради на сесіях, результатом якого за підсумками року може бути відклик депутатів-прогульників;
- організовано і проведено пікет ХЕРСОНРИБООХОРОНИ (Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Херсонській області) з метою люстрації чиновників-корупціонерів; результатом є тимчасове відсторонення від роботи керівника організації та його заступника;
- проведена робота з активізації перевірки захисних споруд (бомбосховищ); надалі це питання знаходиться під контролем; громадяни можуть звертатися до ЕГР з питань незаконного захоплення підвальних приміщень комерційними структурами (тел.. +380996418396 Вікторія);
- проведено моніторинг пасажиропотоку на певних маршрутах в автобусах комунального підприємства, в результаті визначено, що ціна не може перевищувати 2 грн. 48 коп.;
- за заявою голови Александрівської селищної ради Каланчакського району досліджується питання взаємовідносин власників і орендаторів комунальної власності;
- проводиться моніторинг фінансової діяльності Херсонського ХОСПІСА.

Колесніченко В.С. представив роботу Херсонського обласного товариства соборного козацтва України «Січ». Під Цюрупинськом в березні були побудовані блокпости та організовано чергування на них. Козаки підтримували збереження зоокутка в Гідропарку, виділення коштів на його утримання. Систематично проводяться екологічні рейди та громадські інспекції по області. Були співорганізаторами заходів по святкуванню Покрови 14 жовтня.

Козацтво впорядкувало братську могилу загиблих козаків часів кримської війни на міському меморіальному цвинтарі. Також хлопці проводять історичні реконструкції для популяризації козацтва, нашої історії та збереження пам’яті предків.

Телефони «Гарячої лінії»: (095) 67-48-115, (093) 766-87-13, (097) 290-65-14
Не нравится: 0, нравится: 2.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 24 октября 2014   ::  Посмотрели: 1626  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама