Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Андрій Гордєєв є беззаперечним лідером політичних симпатій виборців Херсона та Білозерського району
Згідно з опитуваннями громадської думки Андрій Гордєєв є беззаперечним лідером політичних симпатій виборців Херсона та Білозерського району.

Підтримати кандидата від Блоку Петра Порошенка на дострокових виборах планує найбільша кількість виборців.

Впевнене лідерство Андрія Гордєєва у виборчих перегонах стало очевидним після дослідження проведеного соціологічним центром ім. М.П. Драгоманова НПУ ім. Драгоманова на замовлення ІА «ПІК».

Майже 30% тих виборців округу, які прийшли б на вибори, мають намір проголосувати за кандидата від Блоку Петра Порошенка Андрія Гордєєва. І це майже в 2,5 рази перевищує ймовірний результат кандидата від ВО Батьківщина, який є наступним у рейтингу. Такі показники демонструють різницю в ставленні людей до поміркованої партії миру і емоційної партії війни.

Подальші опитування виявили такі тенденції. Андрій Гордєєв та Блок Петра Порошенка зберігають першість – з великим відривом від інших. Найкращі часи ВО Батьківщина – позаду.

Те, що популярність цієї партії, яку залишили провідні політичні діячі, падає, підтверджує рейтинг її кандидата у 183 окрузі. За нього готові віддати свої голоси лише 12,8% виборців.

Із ним вестиме відчайдушну боротьбу кандидат від Радикальної партії Олега Ляшка. Таким чином ці дві партії війни змагаються між собою за друге-третє місце. Популярність колись нібито могутньої Партії Регіонів впала так низько, що її кандидат навіть не наважився виставити свою кандидатуру на виборах.

Отже, останнє опитування виглядає так. За Андрія Гордєєва від Блоку Петра Порошенка готові проголосувати 29,4% (із тих, хто прийдуть на виборчі дільниці і визначилися з виборами). Кандидат від ВО Батьківщина майже в 2,5 рази відстає від кандидата від Блоку Петра Порошенка.

Кандидати від Радикальної партії Ляшка і Комуністичної партії мають 11,6% та 5,1% відповідно. Кандидат від партії Сергія Тигіпка Сильна Україна також може отримати 5,1%. Прикметно, що Андрій Гордєєв набирає таку ж кількість голосів, як ці інші кандидати разом узяті.

Опитування громадської думки демонструє, що суспільство хоче мирного врегулювання конфлікту на Сході та пов’язує цей процес саме з мирним планом Президента.

Другий момент, який, на думку соціологів, сприяв зростанню довіри до кандидата від президентської сили Андрія Гордєєва – Блок Петра Порошенка продемонстрував, що в нинішній складний для держави час політики мають відкинути власні амбіції та об’єднуватися заради спільної справи.

І третій момент, який, на переконання соціологів, став ключовим для зростання рейтингу – не лише декларування шляху України в Європу, а наявність чіткого плану, виконання якого дасть можливість нашій державі за десять років стати повноправним членом Європейського Союзу.

Довідка. Польовий етап дослідження проводився з 2 по 8 жовтня 2014 в усіх районах області у формі особистого стандартизованого інтерв’ю, опитано 2500 респондентів, рівень похибки 1,8%. Замовник ІА «ПІК».
Не нравится: 1, нравится: 2.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 24 октября 2014   ::  Посмотрели: 1536  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП