Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Кандидату в депутаты Андрею Гордееву неизвестные разбили машину
Сегодня в районе сельхоз института была разбита машина кандидата в народные депутаты по 183 округу (Блок Петра Порошенко ) Андрея Гордеева. Было разбито стекло в машине и брошен кирпич с запиской. В это время сам Андрей проводил встречу со студентами.

Недавно были избиты и агитаторы Андрея. Сам Андрей эти события связывает с конкурентами, которые занимаются подкупом избирателей. Так как недавно он обнаружил подобную схему и написал заявление в милицию

"Поки я зустрічався з молоддю і вів бесіду про велике, мені банально розбили машину....", - написал в своем Фейсбуке Андрей Гордеев.

Кандидату в депутаты Андрею Гордееву неизвестные разбили машину
Кандидату в депутаты Андрею Гордееву неизвестные разбили машину
Кандидату в депутаты Андрею Гордееву неизвестные разбили машину
Не нравится: 3, нравится: 9.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 23 октября 2014   ::  Посмотрели: 2107  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП