Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Чиновників навчали як правильно давати відписки
Протягом 2 днів (10,11 лютого поточного року) на базі Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців пройшов семінар для спеціалістів структурних підрозділів обласної державної адміністрації та районних державних адміністрації, на яких покладено роботу із зверненнями громадян.

Протягом навчання спеціалісти відділу по роботі із зверненнями громадян апарату обласної державної адміністрації проводили теоретичне та практичне навчання за темами: "Забезпечення реагування на звернення громадян - один з основних напрямків діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування, діючі нормативні акти в цій сфері", "Аналітична робота. Підготовка матеріалів з розгляду звернень громадян на засідання колегії.

Щоквартальне звітування перед обласною державною адміністрацією", "Організація роботи та здійснення контролю за зверненнями громадян (письмових, наданих під час особистого прийому громадян, у тому числі за місцем їх проживання та під час "гарячої лінії" відповідно до існуючих нормативних документів".

За підсумками навчання всі учасники отримали свідоцтво про підвищення кваліфікації.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 12 февраля 2010   ::  Посмотрели: 1231  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн