Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+У Херсоні відбулася презентація книги "Тотальний опір. Інструкція з ведення малої війни для кожного"
13 жовтня 2014 року в Херсоні у приміщенні музичного училища з ініціативи народного депутата України від ВО "Свобода" Олега Панькевича відбулася презентація посібника швейцарського майора Ганса фон Даха "Тотальний опір. Інструкція з ведення малої війни для кожного". Участь у презентації взяв також директор видавництва "Астролябія", науковий редактор Олег Фешовець.

Олег Панькевич зазначив, що книга дуже актуальна для Херсонщини з огляду на те, що тут пролягає адміністративний кордон з тимчасово окупованою територією Криму, де відбувається систематичне перегрупування військ агресора та збільшення їх концентрації. "На жаль, за 23 роки незалежності, система оборони будувалася так, що ми своєю слабкістю провокували до себе агресію, яку в решті решт і отримали.

Тому нам необхідно швидко перебудувати систему нашої оборони. Варто зазначити, що ВО "Свобода" відстоює ідею розвитку Збройних сил України за зразком Швейцарії. Адже історичний досвід цієї маленької держави свідчить про одну загальновідому істину "Хочеш миру – готуйся до війни", – зазначив свободівець.

В контексті запозичення швейцарського досвіду Олег Панькевич розповів про своє депутатське звернення до голови Херсонської облдержадміністрації щодо проведення навчання для цивільного населення основ військової підготовки та цивільної оборони, які є елементом системи громадянської оборони.

"Не завжди регулярна армія може перемогти сильного супротивника. Коли це зробити не можна, тоді необхідно воювати за принципом малої війни. Власне цей принцип Швейцарія застосовувала під час Другої світової війни, і Німеччина та Італія не наважилися повністю окупувати Швейцарію. Коли Німеччина проаналізувала систему громадянської оборони Швейцарії і порахувала скільки до її ліквідації потрібно залучити дивізій, вона вирішила, що краще їх перекинути на східний фронт.

Таким чином Швейцарія зазнала невеликої кількості нападів на свою територію. І вона до тепер зберегла мир, але його вона здобула завдяки тому, що постійно готується до війни", – зазначив Олег Фешовець, презентуючи посібник "Тотальний опір. Інструкція з ведення малої війни для кожного".

Прес-служба Всеукраїнського об'єднання "Свобода"
Не нравится: 0, нравится: 2.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 19 октября 2014   ::  Посмотрели: 1734  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП