Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+ДК «УКРОБОРОНПРОМ»: ПРОСИМО НЕ ЗАВДАВАТИ ШКОДИ ДЕРЖАВІ БРЕХНЕЮ
Державний концерн «Укроборонпром» звертається до усіх політиків та громадських діячів бути обережними й зваженими у висловлюваннях та заявах особливо щодо діяльності силових структур України та питань військово-технічного співробітництва з іншими державами в цілому.

Сьогодні Україна обрала новий шлях розвитку. І вороги намагаються завдати їй великої інформаційної, репутаційної шкоди. Кожен гідний українець особисто обирає, як максимально ефективно захистити незалежність та мирний стан своєї держави. За цих умов одним із найперших завдань є відображення саме достовірної та чіткої інформації, адже захищати країну потрібно чесно й порядно.

У ДК «Укроборонпром» працюють десятки тисяч українців. Щодня вони докладають зусиль, аби українське військо якнайшвидше навело лад на своїй землі. Десятки заводів, працюючи у три зміни, без упину передають до зони АТО відремонтовану, модернізовану та нову військову техніку. Сьогодні «фронт» і «тил» – єдині.

ДК «Укроборонпром» просить українських державних і громадських діячів, політиків та депутатів не завдавати шкоди державі, вдаючись до брехні заради передвиборчого піару, адже на кону - безпека України.
Не нравится: 0, нравится: 4.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 сентября 2014   ::  Посмотрели: 1136  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн